مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

گوشواره مکرومه بافی

هنگام انتخاب یک گوشواره مکرومه بافی اولین قدم انتخاب مدل و سپس رنگ آن است. زیرا در درجه اول آن چه که اهمیت دارد این است که این گوشواره ها به فرم کلی صورت شما بیاید.

همچنین مواردی چون انتخاب ضخامت نخ های به کار رفته در تهیه این گوشواره ها و بهره گیری از گره های متعددی که در هنگام ساخت آن ها زده می شود، از مواردی است که در تعیین مدل گوشواره ها موثر است. به نظر شما چه مواردی می تواند در زیبایی یک گوشواره مکرومه بافی شده تاثیر گذار باشد؟

پارامتر های مهم در انتخاب گوشواره مکرومه بافی:

برای داشتن یک خرید مطمئن تنها انتخاب یک فروشگاه قابل اعتماد ملاک نیست. شما خود به عنوان یک مشتری باید با دانستن اطلاعاتی هر چند اندک به انجام کارامد این پروسه کمک کنید. برای خرید یک جفت گوشواره مکرومه بافی دانستن موارد زیر الزامی است.

فیبر و الیاف به کار رفته در نخ های مکرومه:

این که نخ  های به کار رفته در ساخت و تهیه انواع گوشواره های مکرومه، طبیعی یا مصنوعی باشد، می تواند تاثیر زیادی در شکل نهایی و سیمای ظاهری گوشواره های مکرومه داشته باشد. اصولا در هنگام خرید این گوشواره ها باید دقت کنید که الیاف نخ های آن از کدام یک از موارد زیر است؟

  • پنبه
  • پارچه
  • جوت
  • پشم
  • و کنف

این موارد از گزینه هایی هستند که زیست تخریب پذیرند. بنابراین اگر زمانی از این گوشواره ها و زیورآلات ساخته شده با این متریال تهیه کرده اید، توانسته اید به رشد و گسترش مد پایدار هم کمک کرده باشید.

الیاف مصنوعی که می توانند در ساخت انواع نخ های مکرومه مورد استفاده قرار گیرند شامل :

  1. پلی پروپن
  2. اکرولیک
  3. نایلون
  4. پلاستیک
  5. و…

این مواد می توانند از گوشواره ای که در نهایت ساخته می شود، یک اثر مقاوم در برابر آب و رطوبت را درست کنند. به این ترتیب که اگر شما بخواهید از آن ها در فضای باز استفاده کنید به راحتی در برابر باران و بارش های جوی مقاومت کرده و سالم می مانند. همچنین درخشش خود را بعد از مدتی از دست نمی دهند.

اندازه نخ های به کار رفته:

نخ های مکرومه از قطر و اندازه های متفاوتی برخوردار هستند. شما می توانید نخ های به کار رفته در گوشواره را چیزی در حدود 3 میلی متر تا 5 میلی متر را مناسب بدانید.

نوع بافت نخ های مکروم:

بافت نخ ها در ساخت یک گوشواره از لحاظ بصری بسیار مهم است. آن ها می توانند به خوبی تمایز مدل های مختلف گوشواره را پدید آورند.