مشاهده همه 18 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیف دستی زنانه

کیف دستی زنانه تنها یک کیف معمولی نیست. انواع زیادی از کیف زنانه وجود دارند که به عنوان کیف های دستی شناخته می شوند. اما آیا شما به عنوان یک مشتری که قصد خرید یک کیف دستی را دارید با انواع این مدل ها آشنا هستید؟

ما اینجا می خواهیم انواع مدل های کیف دستی را با هم دیگر بررسی نماییم.

انواع مدل های کیف دستی زنانه

آیا می دانستید به اندازه آدم هایی که روی کره زمین هستند مدل های متنوع از کیف های دستی وجود دارد؟ در واقع شما با هر استایلی که می خواهید تجربه کنید می توانید یک نمونه کیف به دست بگیرید. این اکسسوری زنانه پر کاربرد ما را بر آن داشت تا مقاله پیش روی سایت دیبا مد را برایتان تهیه کنیم. در واقع انواع مدل های کیف دستی زنانه در نوع سبک، رنگ و اندازه های مختلف ساخته می شوند. اما دارای ویژگی های خاص و مشخصی از لحاظ سبک هستند که می توان آن ها را در چند دسته بندی جای داد:

  1. کیف های آکاردئونی

کیف دستی آکاردئونی در واقع یک کیف دستی با بند بلند یا کوتاه است که می تواند بسته به نوع طراحی که دارد آن را یا بر روی شانه و یا دست حمل کرد. طول بند و اندازه کیف می تواند متغیر باشد اما ویژگی اصلی این مدل از کیف، کناره های قابل انعطاف آن است. کیف های آکاردئونی با کناره هایی ساخته می شوند که دارای اندازه ای اضافی جهت تا شدن و باز شدن هستند. شما می توانید وسایل بیشتری را به دلیل وجود این ویژگی ممتاز با خود حمل کنید.

  1. کیف های کوله پشتی مانند

این کوله پشتی های کوچک را حتما در استایل های دانشجویی بارها مشاهده کرده اید. همان طور که از نام آن پیدا است این کیف دستی زنانه چیزی بیشتر از یک کوله پشتی کوچک است. شاید از آن جایی که ما به دنبال کار کرد یک کیف دستی باشیم، این کیف به عنوان یک کیف معمولی به نظر بیاید. اما باز هم می توان گفت به نسبت آن که یک کیف دم دستی است گنجایش زیادی دارد.

  1. کیف های پیاده روی

یک نمونه از مدل های کیف دستی ورزشی در سال های گذشته رونمایی شد که تا اندازه ای کوچکتر از کیف های کوله پشتی بود. اما در کناره های آن می توان جیب هایی به سبک ساده و چندین محفظه دراندازه های مختلف یافت. آن ها مدلی کشیده و تا حدودی باریک دارند.

این مدل از کیف ها به دلیل سبک بودن و باریکی بندشان به طور متمایزی طرفدار دارند. از سبک های این کیف عموما در استایل های ارتشی به کرات دیده ایم و گاه استفاده کرده ایم. در واقع می توان به گونه ای به آن ها ساک دستی کوچک هم گفت. شما می توانید با کمک یک بند دوشی این کیف ها را از سرشانه خود آویزان هم کنید.

  1. کیف های باگت

شهرت این مدل از انواع کیف دستی زنانه را می توان به اواخر سال های 1990 نسبت داد. در واقع این کیفی بود که هر زنی آن را به عنوان کیف دستی خود داشت. شهرت کیف های باگت را می توان به خاطر زحمات کری بردشاو دانست. او با رونمایی از این کیف در فشن شو فندی ( FENDI ) توانست این مدل از کیف را به عنوان یک کیف دستی مهم در کل جهان معرفی نماید.