مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلاه نوزاد با قلاب

یکی از انواع کلاه هایی که می توان گفت تاثیر زیادی در  زیبایی بیشتر نوزاد دارد، استفاده و پوشیدن کلاه نوزاد با قلاب است.

هنگامی که نوزادان به یک سن ماسب رسیده اند، آماده این هستند که همانطور که از شیر مادر گرفته می شوند از ملزوماتی چون کلاه نوزاد دخترانه و یا کلاه نوزاد پسرانه نیز فاصله بگیرند. در این هنگام دیگر استفاده از کلاه نوزادی تنها وسیله ای برای حفظ بیشتر سلامتی آن ها نیست بلکه در انتخاب استایل آن ها هم موثر است.

استفاده از کلاه نوزاد با قلاب:

همواره به خاطر داشته باشید که استفاده از کلاه ها تا آن جایی جزو ضرورت های پوششی نوزاد به حساب می آید که نوزاد شما تا قبل از شش ماهگی خود باشد. طبق گفته کارشناسان تا این سن نوزاد قادر به تامین تعادل دمایی بدن خود نیست.

اما بعد از آن بهتر است از کلاه هایی استفاده گردد که سبک تر هستند و می توانند طرح های بسیار متنوعی داشته باشند.

شما در هنگام خرید کلاه نوزاد با قلاب دخترانه و پسرانه به راحتی متوجه این تفاوت آشکار آن ها با دیگر کلاه ها می شوید.

در هنگام بیرون رفتن از منزل:

شاید برایتان کمی عجیب باشد اما گاهی نوزادان در فصولی از سال همچون اوایل فصل بهار نیز نیاز به استفاده از کلاه نوزادی دارند. بهتر است همواره به این مسئله دقت کنید که شما می توانید با استفاده از یک کلاه با قیمت مناسب به راحتی به تقویت سیستم ایمنی بدن نوزاد خود کمک کرده باشید.

استفاده در مهمانی ها و آتلیه های عکاسی:

اگر به خوبی دقت کرده باشید خواهید دید که می توانیم با کلاه های با قلاب، به راحتی تم های مختلفی را در شکل و اجرای شخصیت های کارتونی ایجاد کنیم. به عنوان مثال

  • پاندا
  • خرگوش
  • شخصیت های کارتونی
  • و…

شما به این ترتیب قادر خواهید بود به راحتی نوزاد خود را با کمک این کلاه های قلاب بافی شده برای مراسم های مختلف و عکس های گوناگون آماده کنید.

استفاده از کلاه در منزل:

کلاه ها به دلیل محافظتی که در برابر عوامل بیماری زا و گرد و غبار موجود در هوا ایجاد می کنند، می توانند یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه ها برای حفاظت از سر نوزاد باشند.

این کلاه ها را می توانید تا جای ممکن در منزل نیز مورد استفاده قرار دهید. زیرا سبک هستند و به راحتی بر روی سر نوزاد جای می گیرند.

همچنین کلاه نوزاد با قلاب می تواند تا حدود زیادی از تابش مستقیم نور خورشید و وزش سریع باد های سرد زمستانی بر سر نوزاد نیز جلوگیری به عمل آورد.