مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلاه نوزاد بافت

اگر می خواهید یک کلاه نوزاد بافت با کیفیت عالی را تهیه کنید، باید به خوبی این موضوع را بدانید که کلاه ها نباید بیشت از اندازه مشخصی باشند تا کنجکاوی نوزاد را برانگیزانند.

یک کلاه نوزاد پسرانه یا یک کلاه نوزاد دخترانه بهتر است فاقد هرگونه منگوله آویزان باشد تا بتواند امنیت بیشتری را به نوزاد و والدین ببخشد.

ویژگی های کلاه نوزاد بافت:

اگر در مناطقی نظیر آذربایجان شرقی زندگی کرده باشید، به خوبی میدانید که گرمای بیشتری که از طریق کلاه های زمستانی برای نوزادانی که دارای فلپ گوش هستند چقدر حیاتی و ضروری است.

این کلاه ها می تونند از به وجود آمدن حالاتی ناخوشانید نظیر عفونی شدن گوش ها که در معرض سرما قرار گرفته اند به خوبی جلوگیری کنند.

مزیت های کلی:

  • قیمت مناسب
  • دوام بیشتر
  • لطافت و راحتی بیشتر
  • تنوع بیشتر در طرح و مدل

به یاد داشته باشیدکه برای داشتن یک کلاه نوزاد مناسب و کاربردی بهتر است ارتفاع کلاه نوزاد تا 3 الی 4 سانتی متر پایین تر از گوش های او باشد. به طوری که به خوبی اطراف سر نوزاد را بپوشاند و تا روی گردن او ادامه یابد.

معایب کلاه نوزاد بافت:

مواجهه با روطوبت:

به یاد داشته باشید که اگر کلاه نوزاد بافت که بر سر نوزاد خود می پوشانید، از پشم و مواد پنبه ای تشکیل شده است، در هنگام مواجهه با رطوبت به سرعت کارایی خود را از دست می دهد.

بنابراین بهتر است یک لباس کارامد در روز های بارانی نظیر، کاپشن های کلاه دار، کلاه هایی از جنسپارچه های ضد آب و … بر روی این کلاه ها مورد استفاده قرار گیرد.

ایجاد مشکلاتی در جریان طبیعی هوا:

به یاد داشته باشید، جریان هوا برای رشد و سلامتی پوشت نوزاد شما بسیار حیاتی است. بنا براین اگر شما هر یک ساعت یکبار کلاه نوزادی بافت را بر روی سر او جابجا نکنید، به موها و پوست سر او آسیب وارد کرده اید.

آسیب پذیر بودن بیشتر کلاه:

از آن جایی که کلاه های بافتنی از گره های نخ های کاموا تشکیل شده اند و به نسبت تار و پود کلاه های پارچه ای درشت تر هستند، در رفتن یک گره از آن ها می تواند، چهره ی نازیبایی را به کلاه نوزاد ببخشد و به سختی مرتفع گردد.

لازم است علاوه بر دقت بالا در سالم بودن کلاه در هنگام خرید آن  به هنگام شستشو و نگهداری از کلاه نوزاد بافت نیز باید دقت زیادی به خرج داد.