مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

کلاه نوزاد بافتنی

کلاه نوزاد بافتنی می تواند از جمله این آیتم های اساسی در میان لباس های نوزاد باشد که برای راحتی و ایمنی بیشتر نوزاد طراحی شده است.

کودکان نوپا و نوزادان از لحاظ شخصیتی در داشتن ویژگی های بیشماری به هم دیگر شباهت دارند. به عنوان مثال آن ها از لحاظ نیاز های فیزیولوژیکی و درخواستهایی که دارند همچون تغذیه، امنیت، مراقبت و لباس هایی که می پوشند به هم دیگر شبیه اند.

کلاه های نوزادی از جمله کلاه های بافتنی می تواند از جمله این آیتم های اساسی در میان لباس های نوزاد باشد که برای راحتی و ایمنی بیشتر نوزاد طراحی شده است.

اما همواره در هنگام خرید کلاه نوزادی سوالاتی وجود دارد که ذهن مشتریان را به خود درگیر می کند.

رایج ترین نمونه های کلاه نوزادی بافتنی:

آیا دقت کرده اید که در میان انواع کلاه نوزاد دخترانه و کلاه نوزاد پسرانه کلاه های بافتنی از قیمت مناسب و کاربرد بیشتری در میان انواع مدل ها دارد؟

زیرا این کلاه ها از چند خاصیت کلی برخوردار هستند از جمله:

  • انعطاف پذیری بالا
  • نرمی دلپذیر
  • گرمای مناسب
  • کنترل رطوبت در اطراف سر نوزاد

رایج ترین سوالاتی که در هنگام تهیه انواع لباس نوزاد از جمله کلاه نوزاد برای والدین پیش می آید عبارتند از:

سایز کلاه های بافتنی را چگونه انتخاب کنیم؟

کافی است دور سر نوزاد خود را اندازه گیری نمایید. آن را بر دو تقسیم کرده و بر روی کلاه خوابیده مقایسه نمایید.

در چه زمان هایی نوزاد ما نیاز به کلاه بافتنی دارد؟

اگر شما از نظر جغرافیایی در شرایطی به سر می برید که همواره دمای هوا پایین است بهتر است به بفکر استفاده از کلاه نوزاد دخترانه بافتنی در همه شرایط باشید. مثلا استان هایی نظیر آذربایجان شرقی، مناطق شمالی خراسان رضوی . اما در شهرهایی نظیر اصفهان و تهران و غیره حتما در فصولی از سال که با بارش برف و یخ بندان مواجه هستید ملزوم به استفاده از کلاه نوزاد برای فرزند خود دارید.

کلاه نوزادی می تواند چه کمک هایی به نوزاد بکند؟

نوزادان از آن جایی که موهای ظریفی دارند، برای رشد بهتر موها نیاز به استفاده از کلاه در موارد مختلف است. از آن جایی که در فصول سرد سال برای محافظت در برابر باد، آوار و میکروب ها نیاز به حفاظت بیشتری احساس می گردد بهتر است از کلاه های بافتنی که ضخامت بیشتری دارند استفاده گردد.

همچنین اگر ارتفاع کلاه ها به گونه ای باشد که بتوانیم گوش های نوزاد خود را با آن ها به خوبی بپوشانیم، می توان گفت تا حد زیادی توانسته ایم از آن ها در برابر ابتلا به عفونت گوش محافظت نماییم. برای این منظور در فروشگاه های اینترنتی و خرید های حضوری علاوه بر دقت در جنس کلاه های نوزادی بافتنی بهتر است به قابلیت آن در حفظ گوش ها هم کمک کنیم.