مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

کفش کتانی

اگر شما هم دلتان یک استایل با نمک و شیک  می خواهد خرید یک جفت کفش کتانی را از دست ندهید. روش های زیادی برای استایل بندی این آیتم زیبا با دیگر لباس های شما وجود دارد و همین ویژگی باعث محبوبیت فوق العاده این مدل از کفش زنانه و مردانه شده است.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا شما را با تعدادی از این روش ها آشنا تر کنیم. فرقی نمی کند که یک کفش نایکی کهنه داشته باشید و یا یک کفش کتانی آل استار مشکی رنگ. در هر حال می توانید این مدل ها را با آن ها امتحان کنید.

انواع روش های استایل بندی با کفش کتانی

نکته مهمی که در مورد این مدل از کفش مردانه و زنانه وجود دارد امکان استفاده از آن به صورت مداوم و در کاربرد های متنوع است. از استایل های خیابانی گرفته تا مهمانی های مخصوص و همچنین فعالیت ها و رویداد های تحرکی ورزشی.

زمانی که در هفته های مد و فشن از این مدل کفش رونمایی می شود، بلاگر ها، ژورنالیست های مد و انواع ترند شناسان به چراغ سبزی برای بازی کردن با آیتمهای گوناگون برمی خورند که شاید صد ها مدل از آن ها می توانند با کفش کتانی هماهنگی مطلوبی داشته باشند.

استفاده از این کفش تنها به فعالیت های ورزشی محدود نمی شود. به پا کردن این کفش به شما احساس راحتی توام با اعتماد به نفس می بخشد. البته دانستن این که چه مواردی را می توانید با این کفش ها بپوشید نیز در اولویت قرار دارد. زیرا یک اشتباه جزئی می تواند شما را لو بدهد.

  1. انتخاب شلوار مناسب

از بهترین نمونه های شلوار می توان به

اشاره کرد. در واقع این شلوار ها را می توان با انواع مدل کفش کتانی ست کرد. شلوار های چسبان یا آزاد فرقی نمی کند. شما حتی می توانید این کفش را با شلوار مجلسی زنانه نیز ست کنید. گرچه سرهمی زنانه اسپرت از میان انواع مدل شلوار ها می تواند انتخاب مناسب تری به حساب بیاید.

  1. انتخاب مانتو، کت، بلیزر

در انتخاب هر گونه مدل از بالاپوش های زنانه و مردانه نظیر مانتو و یا  کت می توانید به موارد اسپرت آن مراجعه کنید. بلیزر ها، کت های تک و مانتو زنانه اسپرت از مواردی است که هماهنگی و ترکیب مناسبی را با انواع مدل های امروزی کفش کتانی ایجاد می کند.

  1. دامن، شلوارک

هیچ فرقی نمی کند که بخواهید یک دامن بلند زنانه را بپوشید یا یک دامن کوتاه و مینی، کفش کتانی با انواع این مدل از دامن ها سازگار است. در واقع این کفش برای مواردی نظیر استایل های کژوال و پرپی گزینه مناسبی به حساب می آید. آقایان می توانند کفش های ورزشی و کتانی خود را به همراه انواع شلوارک مردانه به پا کنند. باید توجه داشت استفاده از انواع این پایین پوش ها می تواند به مروز زمان اعتیاد آور باشد. زیرا بسیار راحت و شیک هستند و نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.