مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

کفش پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند دوستان خوب بانوان هستند. آنها برای بهبود پرستیژ و افزایش قد شما عالی هستند. بعلاوه می توانند حس از زیبایی و زنانگی شما را به نمایش بگذارند. با این همه این کفش زنانه به اندازه کفش کتانی راحت و بادوام نیست. اما نگران نباشید. در دیبامد نه تنها تلاش کرده ایم تا با ارائه قیمت های مناسب برای مدل های مختلف کفش پاشنه بلند برایتان تجربه ای زیبا از خرید آن ها را به وجود آوریم، بلکه تلاش کرده ایم مدل های راحت و مناسب را نیز برایتان به ارمغان بیاوریم.

بنابراین هیچ بهانه ای برای سرباز زدن از پوشیدن آن وجود ندارد. مخصوصا با ارائه روش هایی که در ادامه برای پوشیدن آن ها ارائه کرده ایم:

روش های پوشیدن کفش های با پاشنه بلند

راه های زیادی برای استفاده از این مدل کفش های کلاسیک وجود دارد که در ادامه آمده است:

  1. زنانه و کلاسیک

هر بانویی باید یک جفت از این مدل کفش ها داشته باشد. خصوصا یک جفت مشکی از آن می تواند در هر جا و برای هر مناسبتی مناسب و استاندارد باشد. به عنوان مثال :

  • اگر می خواهید در یک مهمانی در حالی که یک دامن مجلسی  بر تن کرده اید بدرخشید.
  • وقتی مانتو اداری خود را پوشیده اید و در فضای محیط کاری خود قدم می زنید.
  • و یا حتی زمانی که می خواهید یکی از جذاب ترین لوک های کژوال خود را در یک بعد ازظهر پاییزی به نمایش بگذارید.

در همه این موارد  ردی از کفش مشکی پاشنه بلند  به درستی و زیبایی قابل نمایش است. شما می توانید این کفش را با انواع مدل های شلوار زنانه و دامن زنانه استفاده کنید.

  1. جسورانه و اغواگر

آیا با راه رفتن معمولی با کفش هایی که پاشنه بلند دارند راحت هستید؟ اگر این چنین است شما می توانید این کفش ها را در سیلوئت های زنانه ای که در محیط های معمولی و در حال خرید در خیابان دارید به پا داشته باشید. باید خاطر نشان کرد که راحتی و عادت به استفاده از این کفش ها چیزی است که باید از دوران نوجوانی در شما شکل بگیرد. حفظ تعادل و یاد گیری نحوه ایستادن و راه رفتن با کفشهای با پاشنه بلند از جمله مواردی است که نیاز به تمرین و تکرار زیادی دارد. اما غیرقابل دسترس نیست.

وقتی شما در محیط های معمولی اقدام به پوشیدن کفش پاشنه بلند می کنید، جلوه ای از جسارت و شهامت خود را به رخ دیگران می کشید.

  1. کاربرد مناسب

از آن جایی که کفش پاشنه بلند از جمله اکسسوری زنانه هایی است که بسیار جذاب و چشمگیر است، استفاده بجا و درست از آن می تواند بسیار مناسب باشد و همچنین استفاده نابجا از آن ها می تواند به کلی شخصیت و ظاهر شما را زیر سوال ببرد.

یکی از توصیه های مهم در هنگام استفاده از انواع مدل های کفش هایی با پاشنه بلند، استفاده از آن به همراه پایین پوش هایی است که سطح زیادی از پاهای شما را عریان نکنند. در واقع دامن کوتاه و پیراهن زنانه کوتاه را نمی توان با این کفش ها استفاده کرد.