مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

کت دامن زنانه

کت دامن زنانه از راحت ترین و کم وقت بر ترین لباس های بانوان هستند. از این جهت که شما برای رفتن به محلی که چندان وقت برای آماده کردن خود ندارید، می توانید به آسانی آن را انتخاب کرده و بپوشید. بعضی از خانم ها علاقه زیادی به پوشیدن این جفت زیبا دارند و کمد لباس زنانه شان پر است از ست هایی که با این لباس ها درست کرده اند.

درست است که امروزه خرید اینترنتی کت دامن زنانه توسط دیبامد به امری عادی و راحت تبدیل شده است، اما با این حال می توان گفت دانستن این نکته که کدام مدل از دامن ها کاملا متناسب با شکل اندام شماست، مهم ترین قسمت ماجرای انتخاب آن ها است.

و این موضوع همیشه صادق است که : لباس هایی که به شما نمی آیند، جایی در کمد لباس شما نخواهند داشت.

راهنمای انتخاب کت دامن زنانه:

دانستن این موضوع که اندام شما چه ویژگی هایی دارد می تواند تا حد زیادی به شما در انتخاب لباس مورد نظرتان کمک کند. شما با دانستن این مسئله می تواند دامن زنانه ای را انتخاب کنید که اندام شما را کاملا متناسب و متعادل نشان دهد. کتی را بپوشید که ایراد های اندامی شما را در بخش بالا تنه بپوشاند و بهترین ورژن شما را در معرض دید قرار دهد. با این حال بهتر است نکات زیر را در هنگام خرید یک دامن زیبا در نظر داشته باشید:

کمر دامن باید صاف باشد.

گرچه شما تمایل دارید دکمه های کت خود را بسته نگه دارید اما گاه پیش می آید که بخواهید کت خود را درآورده و تنها با شومیز زنانه و دامن باشید. در این صورت بهتر است بدانید دامنی که کمری آن بر روی شکم شما فشار وارد می کند نتیجه انتخاب بک دامن اشتباه است.

کمربند دامن باید حالتی طبیعی داشته باشد. نه گشاد و نه تنگ باشد. بنابراین اگر یک فرد درشت هیکل هستید که شکم برجسته ای دارد، بهتر است مراقب این نکته باشید.

نمایش انحنای بدن:

کت دامن زنانه ای که انتخاب می کنید باید بتواند انحناهای اندامی شما را بپوشاند. به عنوان مثلا کت این ست باید بتواند برجستگی های سینه، کمر و باسن شما را به خوبی نشان دهد. در غیر اینصورت می توان این احتمال را وارد کرد که شما کت مناسب با خودتان را خریداری نکرده اید. همچنین دامن این مجموعه باید بدون انحنا و کیس روی باسن و کمر را بپوشاند.

قد دامن و کت:

مدل کت و دامن زنانه ای که انتخاب می کنید علاوه بر داشتن همه نکات در بالا باید قد مناسبی داشته باشد. به عنوان مثال در یک کت دامن زنانه نباید دامن به قدری بلند باشد که تداخلی در نشان دادن مدل دامن شما داشته باشد. همچنین نباید قد دامن شما بر روی دامن به گونه ای باشد که شما را کوتاه تر از آن چه می خواهید نشان دهد.

عموما انتخاب دامنی که کمی تا بالای زانو می ایستد، و یا دامن میدی به همراه کتی که تا خط باسن می آید می تواند گزینه مناسبی باشد.