نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن نوزاد پشمی

هر فصلی به لباس های مخصوص به خودش احتیاج دارد و کاپشن نوزاد پشمی از جمله لباس های مخصوص پاییز و زمستان است. همانطور که برای تغذیه بهتر است به مواردی چون خوردن غذاهایی گرم و احتمالا فصلی نیاز است، شما قطعا برای ایجاد تعادل دمایی بدن نوزاد خود به وجود کاپشن نوزاد پسرانه و دخترانه احتیاج دارید.

بهترین کاپشن نوزاد پشمی :

عموما آیتم هایی که از لباس نوزاد از پشم تهیه شده اند، جزو مواردی هستند که استفاده از آن ها باید با یک سری ملاحظات صورت پذیرد. از آن جایی که کاپشن های نوزادی می تواند رطوبت را در خود نگه دارد، بهترین نمونه های کاپشن نوزاد دخترانه و پسرانه پشمی آن هایی هستند که تنها از پشم خالص تهیه نشده باشند و اندکی پلی استر هم به همراه خود داشته باشند. به این ترتیب می توان گفت رطوبت به آن میزان و شدتی که در الیاف پشمی خالص ماندگار است، نمی ماند.

این خاصیت را می توان مهم ترین ویژگی یک کاپشن برای نوزاد ایده آل دانست. با این حال به صورت خلاصه در هنگام خرید کاپشن نوزادی بهتر است به هر یک از موراد اشاره شده در ادامه این بخش دقت کنید.

ویژگی های یک کاپشن خوب پشمی:

  1. کیفیت و جنس مواد به کار رفته در آن
  2. دوخته شدن درزها با کیفیت مطلوب
  3. سایز مناسب
  4. زیبایی
  5. راحتی

با این حال در هنگام خرید اینترنتی از آن جایی که قابلیت لمس مواد وجود ندارد، با این حال می توان گفت که می توانید با دیدن عکس کاپشن نوزادی به راحتی به کیفیت آن پی ببرید .

متاسفانه از جادوی کاپشن پشمی هم برای نوزاد خبری نیست. زیرا نمی توان به این موضوع اشاره کرد ک وقتی شما یک مدل کاپشن های پشمی مناسب برای نوزاد را پیدا می کنید در همان لحظه از ادامه جستجو برای یافتن یک کاپشن نوزادی تا مدتی طولانی دست می کشید. تغییر اندازه های نوزاد آن هم به طور مرتب این مسئله را به وجود می آورد.

شستشوی کاپشن پشمی:

همچنین از مواردی که باید به آن توجه زیادی داشته باشید، شستشوی با دقت کاپشن پشمی است. از آن جایی که شستشوی آن ها باید حتما با آبی ولرم و بهتر است خنک صورت پذیرد و حتما از نرم کننده نیز در محلول شستشو استفاده شود. عموما استفاده از شوینده های قوی برای شستن لباس های پشمی توصیه نمی شود. زیرا می تواند آسیب بسیار زیادی به لباس های شما وارد کند.