نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن دخترانه کوتاه

کودکان خیلی سریع بزرگ می شوند و هنگام خرید کاپشن دخترانه کوتاه باید کمی متفاوت تر از روشی که برای خرید کت برای خود انتخاب می کنید، رفتار کنید. قد کودک شما مدام در حال رشد است و این موضوع، یافتن کاپشن دخترانه ایده آل را کمی سخت می کند. تا بحال دقت کرده اید یک کاپشن کوتاه با اینکه می تواند بسیار زیبا و شیک باشد، اما به سرعت برای فرزند خردسال شما ناکارآمد شود؟

زمان مناسب برای خرید کاپشن دخترانه کوتاه:

خب همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم، ریسک تهیه کاپشن های کوتاه برای کودکان کمی بالاست. مخصوصا این موضوع را باید درست در زمانی در نظر بگیرید که فرزند شما دچار جهش در روند رشد خود شود. آن گاه باید در هنگام خرید این مدل هاز کاپشن ها از خود بپرسید که این کاپشن دخترانه کوتاه چقدر می تواند برای فرزند در حال رشد شما مناسب باشد؟

از این رو پرداخت مبلغ زیاد برای خرید کاپشن دخترانه کوتاه،منطقی نیست. زیرا فرزند شما با جهش در رشد قدی که دارد بیشتر از نهایتا یک سال نمی تواند از این محصول استفاده کند.

گاهی پیش می آید که در میانه فصل دیگر آن کاپشن برای کودک مناسب نیست. در این مواقع اگر ما به عنوان والدین به خوبی دوراندیشی نکرده باشیم، با فشار های روحی کودک و گاه افسردگی فرزند خود مواجه می شویم.

بنابراین بهتر است قبل از تهیه کاپشن دخترانه کوتاه به این موارد دقت کنید:

سن کودک:

در سنین 3 تا 6 سال رشد قدی کودکان سریع تر از هر زمان دیگر است. اگر در این سال ها حتی المقدور از کاپشنی کوتاه استفاده نگردد، بهتر است.

قد کودک:

گاهی برخی از مدل های کاپشنی که به عنوان کاپشنی کوتاه به آن ها برخورد می کنید می تواند برای فرزند شما با آن قد و قواره ای که دارد، مناسب باشد. همچنین در صورت رشد قدی نیز تا حد زیادی از تغییرات او را پوشش دهد.

استایلی که عموما کودک می پوشد:

همواره انتخاب یک لباس بیرونی همچون مانتو دخترانه، روسری دخترانه و پالتو دخترانه به این برمی گردد که قرار است شما چه لباسی را همراه با آن ها بر تن کودک بپوشانید. اگر فکر می کنید که یک کاپشن کوتاه می تواند هماهنگی مناسبی را با انواع دامن دخترانه پاییزه و چکمه های دختر شما ایجاد کند از خرید آن غافل نشوید.

قیمت مناسب:

به یاد داشته باشید پرداخت بهای گزاف برای یک مدل لباس بچه گانه که چندان به صورت طولانی مدت نمی توان از آن استفاده کرد، منطقی نیست.

ما در دیبامد انواع مختلفی از کاپشن دخترانه کوتاه با قیمت های معقول و مناسب را گردهم آورده ایم تا انتخاب را برای شما عزیزان  راحت تر نموده و از پرداخت مبلغ های گزاف و بیهوده جلوگیری کنیم و در کنار تهیه کاپشن با قد کم مناسب، گرمای مورد نیاز دختر دلبند شما تامین شود و از زیبایی و شیکی قابل قبولی برخوردار باشد.