نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن دخترانه جدید

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر می خواهید یک کاپشن دخترانه جدید را برای فرزند خود تهیه کنید باید به چه نکاتی توجه کنید؟

از آن جایی که همه ما می خواهیم کاپشن دخترانه ای را خریداری کنیم که ممکن است کودک مان آن را در طول دو الی سه سال بپوشد، بهتر است موارد زیر را در نظر بگیریم.

نکاتی مهم در هنگام خرید کاپشن دخترانه جدید:

طول کاپشن:

قطعا هرچه کاپشنی که برای فرزند خود تهیه می کنید، بلند تر باشد، می تواند گرمای بیشتری را برای فرزند شما ایجاد کند. به همین دلیل است که کوتاه ترین مدل های کاپشن تا استخوان لگن می رسد.

کلاه یا هود ها:

کلاه هایی که برای کاپشن های بچه گانه طراحی می شوند، شبیه به کلاه کاپشن های افراد بزرگسال است. با این تفاوت بزرگ که آن ها را برای ساده تر بودن و داشتن ایمنی بیشتر برای کودک، به صورت الاستیک و بدون بند و یا مهره برای تنظیم زبانه طراحی می کنند.

دکمه های به کار رفته در کاپشن:

شما به عنوان والدین باید در هنگام خرید یک کاپشن دخترانه جدید به کیفیت اتصال دکمه های آن دقت کنید. اگر دکمه ای شل باشد باید به سرعت تعویض شود. طبق قانون طراحی لباس بچه گانه وجود زبانه و بند های کشی در کاپشن بچه گانه ممنوع است. با این حال باید به کیفیت دکمه های قابل تنظیمی که در آن به کار رفته است دقت کرده و از عدم نفوذ آب به داخل کاپشن توسط آن ها اطمینان پیدا کنیم.

داشتن مچی و دستبند:

وجود این ویژگی به کودک امکان می دهد تا با انداختن انگشت شست خود به داخل سوراخ آن، از آن به عنوان یک آستین جهت گرم نگه داشتن مچ دستان خود استفاده نماید. همچنین می تواند به عدم بالا رفتن آستین بلوز دخترانه و یا هر لباس آستین بلندی که در زیر کاپشن دخترانه جدید خود برتن کرده است کمک کرده باشد.

بزرگ تر بودن سایز:

از اینکه کمی آستین های کاپشن دختر شما بلند تر باشد نهراسید. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بتوانید از این کاپشن دخترانه جدیدی که برای فرزند خود تهیه کرده اید به مدت طولانی تری استفاده نمایید. پس تا آن جایی که پوشیدن یک کاپشن با سایز بزرگ تر به آزادی عمل فرزند شما لطمه ای وارد نمی کند، خوب است که آن را انتخاب نماییم.

وجود عواملی برای تنظیم بهتر کاپشن:

ممکن است یک کاپشن دخترانه جدید برای فرزند شما چندان اندازه نباشد. باید عواملی نظیر مچ های کشی، زبانه هایی برای تنظیم، تسمه و بندی در آن ها وجود داشته باشد که بتوان با کمک آن ها این کاپشن را تنظیم کرده و تا حدودی آن را به سایز کودک نزدیک تر کنیم.

وجود شب تاب:

از اینکه کاپشن دختر شما به نوار ها و یا رنگ شب تاب مجهز شده است، مطمئن شوید. هر چه باشد کودک شما در شب نیز می خواهد این کاپشن را بر تن کرده و به همراه شما از منزل خارج شود.

و مواردی دیگر می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • توجه به میزان جنبش و فعالیت دختر شما
  • تهیه کاپشن متناسب با دمای هوای منطقه سکونت شما
  • توجه به هماهنگی کاپشن دخترانه جدید فرزندتان با سایر لباس های گرم او