نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن دخترانه بچه گانه

پوشاندن و در آوردن کاپشن دخترانه بچه گانه یکی از چالش های والدین درامر پوشاندن لباس بر تن کودکانشان است.  توانایی کودک در پوشیدن لباس هایش آن هم به صورت مستقل امری است که می تواند خیال پدر ها و مادر ها را تا حدودی از فرزند خود راحت کند.

کودکان باید بتوانند کاپشن دخترانه یا پسرانه خود را در حدود سن 2 سالگی در صورتی که زیپ یا دکمه های آن بسته نشده باشد

، از تن بیرون آورند. در سنین 3 تا 4 سالگی نیز عموما کودک شما به مرحله ای رسیده است که می تواند کاپشن دخترانه بچه گانه خود را پوشیده و یا از تن در آورد.

با این حال شما می توانید با دستور العمل هایی که در ادامه آمده است در آموزش به کودک بهتر عمل کنید.

روش های مختلف پوشیدن کاپشن دخترانه بچه گانه بر تن کودک:

راه ها و روش های مختلفی برای آموزش این موضوع به کودک وجود دارد. شما با امتحان کردن این روش ها و پرسیدن نظر های فرزند خود است که می توانید بهترین راه را انتخاب کنید. با این حال در این حالت سعی کنید که با حوصله و آرامش این کار را انجام دهید. هیچ گاه از سرعت کم فرزند خود در اوایل دوران یادگیری اش دلسرد نشوید و به راه خود ادامه دهید.

در کنار این نکات باز هم خوب است بدانید که خرید کاپشن های دخترانه ای که مطابق با سلیقه خود کودک شما هم هست تاثیر زیادی در سرعت بخشیدن به این فرآیند دارد.

مراحل آموزش پوشیدن کاپشن دخترانه بچه گانه :

  1. همیشه راحت ترین راه برای یادگیری مشاهده کردن است. سعی کنید توجه کودک را هنگامی که می خواهید کت، پالتو و یا کاپشن خود را بر تن می کنید، به خود جلب نمایید.
  2. به او اجازه دهید تا سعی کند کاپشن شما را بپوشد. با این کار به او اجازه می دهید مراحل پوشیدن کاپشن دخترانه بچه گانه را با یک نمونه گشاد و آزاد امتحان کند. این کار راحت تر از امتحان کردن با نمونه های کوچک و تنگ است.
  3. اگر کودک خود تلاش می کند تا کاپشن دخترانه بچه گانه اش را بر تن کند، هیپ گاه مانع او نشوید. جوری برخورد نکنید که دیر شده و زمان کافی ندارید. اگر خواستید برای سرعت بخشیدن به این پروسه خود وارد عمل شده و به او کمک کنید، بدانید که تا حد زیادی انگیزه ی او برای مستقل شدن را از بین برده اید.
  4. بهتر است برای مرتب کردن یقه و یا سایر قسمت های کاپشن وارد عمل شده و بخواهید به دختر خود کمک کنید. بهتر است دست نگه دارید. به جای این کار او را تشویق کنید تا خود جلوی آینه رفته و اشکال کارش را متوجه شود. قطعا در این صورت است که او می تواند مرتب کردن یقه اش را بیاموزد.
  5. برای آموزش نحوه بستن و باز کردن زیپ و یا دکمه های کاپشن فرزند خود عجله نکنید. گاهی یاد گرفتن این کار برای فرزند شما تا سنین 6 یا 8 سالگی ممکن می شود.