نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

کاپشن دخترانه بلند

دختران کوچک ما برای گرم ماندن در هوای سرد زمستانی نیاز به یک کاپشن دخترانه بلند دارند بلند دارند. به این ترتیب می توان گفت برای رفتن به بیرون از منزل در فصل پاییز و زمستان آن هم در هوای بارانی، آماده هستند.

اگر به تازگی قصد خرید کاپشن دخترانه را دارید، بهتر است به مواردی از قبیل سایز، طرح ، رنگ، مدل و از همه مهم تر سلیقه شخصی فرزند خود توجه کنید.

دانستن همه این موارد و کنار هم گذاشتن همه موارد فوق می تواند به شما در داشتن یک انتخاب درست کمک کند.

انواع مدل های کاپشن دخترانه بلند:

با این که کارکرد مدل های مختلف کاپشن برای دختران یکسان است اما باز هم برخی از مواقع پیش می آید که برای یک مناسبت خاص و یا رفتن به یک مکان ویژه نیاز به مدلی خاص و ویژه است. بنابراین بهتر است این مدل ها را شناخته و در صورت امکان کارایی آن ها را با نیاز خود بسنجید.

کاپشن دخترانه بلند عایق بندی شده:

این مدل از کاپشن های دخترانه به عنوان گرم ترین نمونه های لباس زمستانی برای دختر شما هستند. تنها نکته ای که در تهیه این کاپشن ها باید مد نظرتان قرار گیرد این است که عایق های به کار رفته در این مدل از کاپشن ها ممکن است از پر طبیعی و یا الیاف مصنوعی تشکیل شده باشد. به این شما با دانستن این دو مورد که:

  • کاپشن های پر گرم تر، گران تر، جاذب رطوبتند
  • کاپشن های با الیاف مصنوعی ارزان تر، سبک تر

هستند، می توانید دست به تهیه هر کدام از آن ها بزنید.

کاپشن دخترانه بلند با لایه دوم پشمی:

این کاپشن ها از نمونه های  مقرون به صرفه ی کاپشن برای دختر شما به حساب می آیند. همچنین می توانند تا میزان متوسطی عایقی برای نفوذ سرما به داخل خود باشند. ممکن است نمونه هایی از این کاپشن ها به خوبی در برابر باران و باد از کودک شما به خوبی محافظت نکنند. در این شرایط کودک شما نیاز به یک لباس دیگر همچون ژاکت دخترانه و یا یک پلیور دخترانه بافتنی دارد.

کاپشن دخترانه بلند آستر دار:

عموما این کاپشن ها به داشتن دوام بالا معروف هستند. گرچه این دوام به کیفیت آستر کشی و جنس پارچه آستری بستگی فراوانی دارد. کاپشن های بلند آستری احتمالا از پشم گوسفند به عنوان عایق استفاده می کنند. همچنین این کت ها به کودک اجازه می دهد تا در صورت داشتن کلاه، آن را با کاپشن و یا بدون آن بپوشد.