مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه دست بافت

 مدل های متنوع ژاکت زنانه دست بافت امروزه توانسته اند هم پای مدل هایی که در کارخانه ها و تولیدی های پوشاک زمستانه بیرون می آیند، رقابت کنند. این موضوع همچنان یکی از بحث برانگیزترین قسمت های بازار پوشاک است. هر ساله شاهد استفاده رنگ های متنوع و رنگ بندی های زیبای انواع سویشرت زنانه و ژاکت بافتنی زنانه هستیم. با خودمان فکر می کنیم شاید بتوانیم در این میان یک مدل دنج و زیبا را به سلیقه خود پیدا کنیم. با پوشیدن آن به گذشته سفر کنیم و احساس آرامش پیدا کنیم.

انواع مدل های ژاکت زنانه دست بافت

اگر به جرئت بتوانیم نمونه ای از بهترین مدل های ژاکت های دست بافت را گرد هم بیاوریم شاید بتوان گفت این مدل ها در دسته بندی های زیر جای بگیرند:

  1. مدل های جلو باز

ژاکت جلوباز نمونه ای پر طرفدار و جذاب است که می تواند تا مدت ها در کمد لباس ما جا داشته باشد. این مدل در واقع یکی از تکمیل کننده های استایل ما تلقی می شود و می توان آن را بسته به شرایط محیط کم یا اضافه کرد. شما با این ژاکت زنانه به آسانی می توانید از مهارت بافندگی که در تهیه آن ها به کار رفته است لذت ببرید. بسیاری از این ژاکت ها با الهام از نمونه های مانتو جلوباز طراحی می شوند. می توان آن ها را به همین منظور هم مورد استفاده قرار داد. اصولا این ژاکت ها در چند دسته بندی خلاصه می شوند:

  • مدل هودی کلاه دار
  • مدل کتی
  • مدل مانتویی
  1. مدل های جلو بسته

در این مدل بافنده می تواند به سلیقه خود با کمک طرح یقه و آستین، مدل های زیادی را به منصه ظهور برساند. در واقع رنگ ها نیز در مدل های جلو بسته ژاکت زنانه دست بافت نقش بسزایی را ایفا می کنند. این مراحل خود می توانند به آسانی الگو های زیبایی را ایجاد کنند. بسیاری از بافندگان با ایجاد طرح های زیبا بر روی این ژاکت ها به شما در انتخاب و تنوع لباس ها کمک می کنند.

می توان این نوع بافت ها را در میان این مدل از ژاکت ها پیدا کرد:

  • کش باف
  • ساده باف
  • پیچ دار
  • ترکیبی

اگر به دقت به این مدل ها نگاه کنید می توانید رد پایی از نوستالژی های کودکی را در آن ها پیدا کنید.

  1. مدل های کلاه دار

شاید به دلیل ظرافت و حساسیت مدل های ژاکت زنانه دست بافت نتوان گفت که این مدل ها هم به همان نسبت و با همان میزان تولید می شوند. اما با این حال این مدل ها هم طرفداران خود را دارند. در واقع این مدل ها با الهام از سویشرت های کلاه دارد و انواع پلیور زنانه کلاه دار توانسته اند کارایی خود را نشان داده و هم ردیف آن ها رشد کنند.

شما می توانید در این مدل ها کلاه های خزداری را هم مشاهده کنید که با کمک مهارت دستان بافنده بر روی آن نصب شده و یا بافته شده است.