مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه جلو باز

با توجه به راحتی در پوشش انواع ژاکت زنانه جلو باز، استقبال و علاقه نسبت به خرید این مدل از ژاکت ها بسیار بالا است. در واقع می توان گفت این ژاکت زنانه از قدیمی ترین و نوستالژی ترین نمونه های ژاکت زنانه دستباف است و می تواند طرح های متنوعی را از روی آن مشاهده کرد.

همچنین شما می توانید استایل های متعددی را با آن تجربه کنید. از ویژگی های ممتاز این  محصول می توان به این دو ویژگی اشاره کرد:

  • سهولت در پوشش
  • راحتی در اضافه کردن و یا کم کردن لایه های لباس

با این همه می توان تفاوت ژاکت جلو بسته زنانه  با مدل جلو باز آن را در موارد زیر بیان کرد:

تفاوت ژاکت زنانه جلوباز با مدل های جلو بسته

اگر بخواهیم تفاوت های عمده این دو مدل ژاکت زنانه را با هم دیگر بررسی کنیم می توانیم به مواردی اشاره کنیم که از زمان های گذشته نیز رواج داشته است. این تفاوت چشمگیر را می توان به این ترتیب توضیح داد که:

  1. ژاکت های جلو بسته را از سر باید عبور داد
  2. ژاکت هایی که جلویشان باز است را می توان به راحتی و تنها با حرکت دست ها بر تن پوشاند.

هر کدام از این مدل ها مزایا و معایبی را با خود به همراه دارند اما برای آن که بخواهیم قبل از خرید هر کدام بدانیم کدام یک برای ما مناسب تر است می توانیم به موارد بیان شده در ادامه این متن نگاه دقیق تری بیندازیم.

سه ویژگی مهم در خرید ژاکت ها

هیچ گاه از در نظر گرفتن این ژاکت ها غافل نشوید. در واقع ما در هنگام خرید انواع مدل های ژاکت باید به این سه ویژگی دقت کنیم:

  • مناسب بودن اندازه
  • تناسب با استایل ما
  • قد کار

اندازه مناسب تر ژاکت های جلو باز

یکی از دلایلی که ژاکت زنانه دستباف طرفداران زیادی دارد همین است که این ژاکت ها از تناسب بهتری نسبت به دیگر نمونه های ژاکت زنانه دارند. در واقع شما در این ژاکت ها می توانید از مدل هایی برخوردار شوید که کاملا برای شما طراحی شده و فیت اندام شما است. این موضوع ربطی به ژاکت زنانه جلو باز یا ژاکت زنانه جلو بسته ندارد. ولی می توان گفت انعطاف ژاکت زنانه جلو باز در این مورد بیشتر است. سایز بودن در واقع به مجموع این موارد باز می گردد:

  1. آیا می توانید به آسانی آستین های خود را بالا بزنید
  2. آیا می توانید به راحتی انعطاف و حرکت بدنی داشته باشید
  3. به راحتی می توانید آن را بر تن کنید؟

قابلت بیشتر در پوشیده شدن

ژاکت زنانه جلو باز را می توان به آسانی پوشید و از تن در آورد. مشکل ژاکت های جلو بسته در این است که باید تا انتها آن را برتن کنید تا مطمئن شوید کاملا برایتان اندازه است. این به معنای توجه زیاد به سایز آن در هنگام خرید هم هست.

ژاکت های جلو بسته را در صورت قرار گرفتن در محیطی گرم شاید به سختی بتوان از تن خارج کرد در حالی که این مطلب برای ژاکت های جلو باز کاملا برعکس است.