مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه بلند

وقتی هوا رو به سردی می گذارد، خرید ژاکت بلند زنانه برای آماده کردن کمد لباس ها اوج می گیرد. علاوه بر ژاکت زنانه، انواع لباس های بافتنی نیز می توانند به عنوان کالا هایی باشند که برای هر دختر و بانوی شیک پوشی در فصولی نظیر پاییز و زمستان مفید باشند. شما می توانید با کمک ایده هایی که در طراحی انواع ژاکت بافتنی زنانه مشاهده می شود، دست به انتخاب بزنید و زرق و برق چشم نوازی را در استایل خود اضافه کنید.

اگر برای شما بتواند بکارگیری اکسسوری هایی که در ادامه آمده است، صورت پذیرد می توان گفت شما می توانید یک استایل زیبا را با ژاکت های بلند تجربه کنید.

استایل هایی که می توان با ژاکت زنانه بلند امتحان کرد

اینکه شما چه لباس هایی را با ژاکت های بلند می توانید بپوشید، صرفا به این برمی گردد که چقد پوشیدن یک مانتو زنانه را بدانید. اگر این موضوع رابه خوبی درک کرده باشید، قطعا می توانید استایل های جذابی را هم با کمک ژاکت های بلند تجربه کنید.

استفاده از بوت ها و انواع کفش های ساق بلند

پوشیدن یک جفت کفش ساق بلند می تواند استایل زمستانی شما را به خوبی بسازد. اگر شما بتوانید چکمه های بلند و تا زانو را به پا کنید، قطعا می توانید از ژاکت زنانه بلند خود به نحوی زیبا و با اصالت استفاده نمایید. .

پوشیدن انواع کت یا بلیزر به همراه ژاکت های بلند

تصور کنید که یک ژاکت چسبان و در واقع یک ژاکت جلو بسته را برتن کرده اید. به این ترتیب که می توانید در صورت سرد تر شدن هوا یک کت گشاد و اوور سایز را روی آن ها بر تن کنید. این استایل شاید کمی شما را جدی تر و پسرانه تر نشان دهد و شما می توانید برای تقویت این هارمونی از یک جفت کفش کتانی سفید هم استفاده کنید.

کفش های کالج و حس خوب پیراهن های تابستانه

اگر یک ژاکت زنانه بلند دارید که شبیه به یک پیراهن زنانه گشاد و تابستانی است می توانید آن را به صورت همان پیراهن های تابستانی بر تن کنید. البته جوراب شلواری زمستانی را به جای یک جوراب شلواری زنانه معمولی می توانیم به پا کنیم. از این روست که شما می توانید در روز هایی که بارانی نیست و می توان سرما را تا حدی تحمل کرد از کفش زنانه هایی با مدل لوفر و کالج هم استفاده کرد.

شاید بتوان گفت یک پیشنهاد خوب برای این استایل می تواند استفاده از کفش های اکسفورد هم باشد.

کفش های پاشنه بلند و ژاکت های بلند

از محبوب ترین انواع اکسسوری زنانه می توان به نمونه های کفش های پاشنه بلندی اشاره کرد که پاشنه های مربعی و حداکثر 5 سانتی دارند. این کفش ها می توانند تا حدی در هوای سرد زمستانی هم مورد کاربرد قرار بگیرند. هم چنین مدل هایی از آن که ساق دار هم هستند کاربرد هایی مناسب و زیبا دارند. از میان انواع این مدل ها می توان به کفش های مدل ویکتوریایی و وینتیج اشاره کرد که جذابیت خاصی نیز به استایل شما در حالی که یک ژاکت زنانه بلند را بر تن کرده اید، اشاره کرد.