مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه بافتنی

اگر می خواهید ظاهر یک ژاکت زنانه بافتنی را از مدل هایی که امروزه در بازار رایج هستند، متفاوت و متمایز انتخاب کنید، می توانید سری به قسمت مد و هنرهای دستی زنانه  دیبامد بیندازید. در این قسمت شما می توانید با انواع مدل های گلدوزی شده و حتی پلیور بافتنی دستباف هم روبرو شوید.

اما آنچه که ما می خواهیم در اینجا به آن اشاره کنیم، افزودن اپلیکه دوزی ها، تکه دوزی ها و انواع گلدوزی بر روی ژاکت های بافتنی است که از دیبامد خریداری کرده اید.

ژاکت زنانه بافتنی تزئین شده

گلدوزی روی ژاکت های زنانه و انواع ژاکت دخترانه در واقع شبیه به گلدوزی روی پارچه های بافته شده با دست است. اما شما به طور معمولی از کارگاه با همان حلقه گلدوزی برای کار استفاده نمی کنید. روش های زیادی برای انجام این کار و تزئین ژاکت زنانه بافتنی با طرح های گلدوزی شده وجود دارد و آن هم می تواند به صورت زیر باشد:

  1. استفاده از انواع اپلیکه

در بسیاری از کارگاه های بافتنی لباس زنانه ، می بینیم که اپلیکه هایی را بر روی لباس های بافتنی با پرس اتو می چسبانند. دوام این کار کاملا بستگی به میزان کیفیت آن برچسب دارد. در واقع این طرح های از پیش آماده شده که می تواند کار دست هم باشد با کمک چسبی که با گرما آب می شود بر روی لباس قرار می گیرد. در این حالت می توان گفت قسمتی که اپلیکه کاری می شود کمی سنگین تر می شود اما جذابیت های پیکسل های دست ساز و اپلیکه های پرینت شده می توانند ویزگی هایی را بروز دهند که نتوان از آن ها چشم پوشی کرد.

  1. استفاده از تکه دوزی

در واقع می توان گفت هنر تکه دوزی روی ژاکت زنانه بافتنی کاری سخت و پیچیده است. در هر حال با وجود همه توانمندی ها و مهارت های بخش مد و هنری های دستی ، نمونه های زیبا و جذابی وجود دارد که می تواند در عین ایجاد تنوع میان انواع ژاکت زنانه موجود در کمد لباس زنانه شما، تاثیر چشم گیری نیز در ظاهر و استایل شما ایجاد کند.

می توان گفت هنر هایی نظیر کچه دوزی در میان انواع تکه دوزی های مشاهده شده از مقاومت و جذابیت بالا تری به لحاظ ساختار برخوردار هستند.

  1. استقاده از گلدوزی

در میان همه انواع تزئینات ایجاد شده بر روی لباس های بافتنی زنانه، گلدوزی های استفاده شده بر روی آن ها از جذابیت چشم گیری برخوردار است. گاه می توان گفت استفاده از این هنر زیبا چه در عرصه سوزن دوزی و گلدوزی های برزیلی خود می توانند به کلی ظاهر ژاکت بافتنی زنانه ای را که انتخاب کرده اید، تغییر دهند.

در این میان ترکیب جواهر دوزی با انواع گلدوزی از ارزش نهایی بالاتری برخوردار است.

  1. استفاده از جواهر دوزی

برای استفاده از جواهرات در لباس های بافتنی، روش های زیادی وجود دارد. از انواع آن ها می توان به ملیله دوزی، سنگ دوزی و مروارید دوزی اشاره کرد.