مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زنانه بافتنی دومیل

تا به حال توانسته اید خودتان یک ژاکت زنانه بافتنی دو میل را ببافید؟! اگر پاسخ شما بله است پس شاید به راهنمای زیر قبل از خرید از بخش مد و هنرهای دستی دیبامد احتیاجی نداشته باشید. اما درغیر این صورت بهتر است این راهنما را مطالعه کنید. ما سعی کرده ایم با نگاهی بر تفاوت های ایجاد شده از روش بافتن با دومیل و قلاب بافی به شما کمک کنیم تا انتخاب درستی در هنگام خرید داشته باشید.

ژاکت زنانه بافتنی با دومیل چه مزایایی دارد؟ 

در واقع می توان این سوال را هم همزمان جواب داد که که چه دلایلی موجب می شود تا ما به خرید یک ژاکت بافتنی زنانه که با استفاده از دو میل بافته شده است دست بزنیم.

  1. استفاده از نخ کمتر

در واقع بافتندگی با دومیل نخ کمتری را نسبت به قلاب بافی استفاده می کند. این موضوع سبب می شود تا یک ژاکت زنانه بافتنی با دو میل در مقایسه با نمونه مشابهی که با قلاب بافی تهیه شده است، سبک تر باشد.

  1. امکان ماشینی شدن

لباس هایی که با کمک دو میل بافته می شوند می توانند به آسانی با دستگاه بافندگی شبیه سازی شوند. به این ترتیب شما می توانید یک ژاکت زنانه بافتنی دومیل را ارزان تر پیدا کرده کرده و بخرید. این مطلب در مورد ژاکت های قلاب بافی شده کمتر پیش می آید.

  1. تعداد گره های بیشتر و ماندگاری بالاتر

در واقع برای بافت یک لباس زمستانی با دو میل از تعداد گره های بیشتری نسبت به نمونه مشابه آن که با استفاده از قلاب بافی تهیه می شود می توان یافت. این مسئله به تقسیم فشار بهتر و در نتیجه ماندگاری بالا تر لباس های بافته شده با دو میل منجر می شود.

  1. سرعت بیشتر در اماده سازی

در بسیاری از موارد می توان بدون نگاه کردن یک ژاکت زنانه بافتنی با دو میل را بافت. در حالی که ژاکت زنانه قلاب بافی این گونه نیست. در واقع باید برای هر گره ای که با قلاب زده  می شود به خوبی گره ها را نگاه کرده و آن میزانی که مناسب است را گره زد. همین مسئله در مواردی موجب اتلاف وقت بیشتر و در نتیجه طول کشیدن زمان آماده سازی می شود.

  1. عدم نیاز به پوشیدن لباسی دیگر

گره هایی که یک ژاکت زنانه قلاب بافی با خود به همراه دارد می تواند تا حدی بدن نما باشد. به این ترتیب همواره نیاز است تا حداقل یک تاپ زنانه را در زیر آن پوشید. اما ژاکت های بافته شده با دومیل خود سطحی پوشیده را ایجاد می کنند. مگر در مواقعی خاص که سوراخ هایی با کمک چند ژته در سطح آن برای تزئین بیشتر ایجاد شده باشد.

با این همه این موضوع از ارزش های یک ژاکت زنانه بافتنی با دومیل نمی کاهد. زیرا بسیار جزئی و محدود است. در هر حال نمونه های ژاکت زنانه جلوباز هم وجود دارند که به شما امکان تعویض آسان تر لباس شما را هم می دهد که خود موضوعی جذاب است.