مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژاکت زمستانی زنانه

اگر شما هم به چگونگی استفاده از ژاکت زمستانی زنانه خود فکر می کنید، ما در دیبامد برایتان راه حل های جذابی را در نظر گرفته ایم. این موارد می توانند به شما کمک کنند تا با پوشیدن ژاکت زنانه خود احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری را تجربه کنید.

به عنوان یکی از بی انتها ترین مدل های لباس زنانه راه های زیادی هم برای پوشیدن آن وجود دارد. افراد مشهور و مدل های زیادی حتی تا به امروز تلاش کرده اند تا این راه حل ها را به ما نشان دهند.

روش های پوشیدن ژاکت زمستانی زنانه

با آمدن فصل پاییز و زمستان، یکی از آیتم های دوست داشتنی ژاکت بافتنی زنانه است. در حال حاضر انواع ژاکت ها برای مصرف عموم با الگوبرداری از مدل های ترند شده و به روز دنیا در فروشگاه اینترنتی دیبامد دیده می شوند و شما می توانید به آسانی از آن ها خرید کنید.

  1. پوشیدن ژاکت کش باف پشمی

این ژاکت در واقع مناسب برای زمان هایی است که شما می خواهید ترکیبی از شیک بودن و راحتی را به صورت توامان تجربه کنید. شما می توانید یک ژاکت را به همراه شلوار جین زنانه ای که دارید بر تن کرده و در یک مهمانی عصرانه با خیال راحت شرکت کنید. استفاده از انواع دامن کوتاه و ترکیب آن ها مدل های متنوع جوراب شلواری زمستانی می تواند کارایی و جذابیت استایل شما را بیشتر کند.

  1. ژاکت کشباف پشمی با یقه برگشته

می توانید از انواع ژاکت زمستانی زنانه با یقه های کلاسیک برگشته همچون یقه آمریکایی، انگلیسی، آرشال و یقه ب هم استفاده کنید. در واقع پوشیدن این لباس ها راهی ساده برای تنوع بخشیدن به ظاهر شماست در حالی که همیشه از مدل های ژاکت یقه گرد استفاده می کردید. شما می توانید این موضوع را ساده تر کرده و ژاکت یقه دار خود را به همراه یک تیشرت زنانه و شلوار جین هماهنگ کنید. همچنین می توانید این مدل ژاکت زنانه را به همراه لگ های چرمی نیز امتحان کنید.

  1. ژاکت های دکمه دار

عموما این مدل از محبوبیت زیادی برخوردار است. زیرا انطباق آن با شرایط آب و هوایی و تغییرات آن بیشتر است. در هر صورت شما می توانید ژاکت جلو باز زنانه ای که دارید را با همان ظاهر کلاسیک خودش در استایل های سنتی بگنجانید. برای مثال شما می توانید یک تاپ زنانه را در حالی که یک ژاکت دکمه دار را بر تن کرده اید بپوشید و آن  را با یک شلوار جین راحت ست کنید.

آن چه که در مورد انواع ژاکت زنانه زمستانی جالب است، نبودن قوانینی در رابطه با استفاده از آن است. شما می توانید از انواع رنگ ها و مدل های آن اعم از رنگ های شاد و یا خنثی به آسانی در سیلوئت استایل خود استفاده کنید. همچنین به راحتی می توانید با الگوهای آن بازی کرده و از موتیف هایی نظیر راه راه بودن، خالدار بودن و یا حتی نگین داشتن استفاده کنید. قطعا نمونه های ژاکت زنانه دست بافت که در بخش مد و هنرهای دستی زنانه به چشم می آیند، می توانند شما را مجذوب خود کنند.