مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

چادر مشکی

امروزه شما می توانید به راحتی و با چند کلیک ساده به تهیه چادر مشکی از فروشگاه اینترنتی دیبامد مبادرت ورزید. بهتر است به یاد داشته باشید یکی از دغدغه های بانوان محجبه این است که بخواهند در فضایی سالم و بدون از نگاه اطرافیان تردد کنند. به این ترتیب خرید چادر مشکی آن هم با قیمت مناسب نسبت به هرجای دیگر می تواند با کمک فضای مجازی به راحتی و همانطور که مطلوب شماست صورت پذیرد. اما بهتر است نکاتی را در هنگام تهیه چادر زنانه همواره به خاطر داشته باشید:

نکات لازم در هنگام خرید چادر مشکی:

تنوع زیاد چادر مشکی آن هم در بازار ایران سبب می شود اکثریت قریب به اتفاق خانم های محجبه با وسواس و دقت زیادی دست به انتخاب بزنند. لازم است بدانید چادر های ما با دقت زیادی و از میان بهترین اجناس و پارچه های موجود در ایران انتخاب شده اند. شما می توانید همه موارد زیر را که به عنوان مشخصه های کیفی چادر مشکی است در ان ها به راحتی بیابید.

جنس پارچه چادر:

مهم است که پارچه به کار رفته در دوخت چادر ها از پارچه ای باشد که

  1. در اثر شستشو بور نشود
  2. سر نباشد و به خوبی روی سر قرار بگیرد
  3. الکتریسته ای نشود
  4. لطیف و خوش ایست باشد.

پر فروش ترین چادر ها عموما از پارچه هایی نظیر کریستال، ژورژت، کن کن، کرپ و حریر تهیه می شود.

درست است که مدل های پارچه های به کار رفته در دوخت و تهیه چادر مشکی بی شمار است. اما باید دقت داشت انواع مدل های پارچه اگر با مشخصات فوق در نظر گرفته شوند می توانند در انواع مدل های چادر بدرخشند.

انواع مدل های چادر:

چه در ایران و چه در کشور هایی که تعداد مسلمین در آن ها بالاست، مدل های بیشماری از چادر مشکی دیده می شود. شما بسته به میل و سلیقه خود و میزان انعطافی که در حرکت از چادر خود انتظار دارید می توانید از این مدل ها استفاده نمایید.

این مدل ها عبارتند از:

انتخاب قد و مدل چادر بسته به اندام شخص:

چادر مشکی با رنگ خود می تواند تا حدود زیادی شما را لاغر تر نشان دهد. اما مسئله ای که پیش می آید مدل و گشادی آن چادر است. به این ترتیب که شما باید با توجه به کوتاهی قد خود بهتر است از چادری لخت و بلند تر استفاده کنید و اگر قد بلند هستید از چادر هایی با ایستایی بهتر و گشاد تر. همچنین در صورت چاق بودن بهتر است مدلی را انتخاب کنید که تنگ تر و آستین دار است و در صورت لاغر بودن چادری بپوشید همانند چادر عربی که شما را به تناسب اندام بیشتر نزدک کرده باشد.

بهترین روش شستشو چادر مشکی:

سعی کنید تا جای ممکن چادر خود را با دست بشویید. استفاده از ماشین لباسشویی در موارد اندک و با دور کند نیز بلامانع می باشد. همواره سعی کنید دمای آب مورد استفاده در تشت شستشو کمتر از 30 درجه سانتیگراد باشد. لازم به ذکر است از شوینده های مخصوص البسه مشکی و یا از سرکه و شامپو استفاده نمایید.