نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

چادر دانشجویی

چادر دانشجویی نمونه ای تغییر یافته از چادر ساده ایرانی است.این چادر با ظاهری شبیه به چادر ساده و با داشتن قسمتی برای بیرون آوردن دست ها از کنار آن ها در زمره چادر های پر طرفداری قرار گرفته است که کارایی و آزادی دستان را افزایش داده است. چادر دانشجویی با حالتی اندامی تر از چادر ساده تنگ تر به نظر می رسد اما می توان گفت آزادی آن از چادر ملی بیشتر است. بنابراین این چادر برای کارهایی که دستان خود را می خواهید به طور متناوب حرکت دهید، مانند تدریس، گرفتن کلاسور به دست و … مناسب است.

مزایای چادر دانشجویی:

این مدل از چادر ایرانی را می توان جزو چادر هایی دانست که با داشتن گشادی لازم، مانع فعالیت های اجتماعی بانوان محجبه نیز لطمه ای وارد نمی کند. این چادر که توسط طراحان ایرانی تهیه شده است متناسب با نیاز دانشجویان ایرانی طراحی شده است.

با این همه می توان مزایای زیر را برای چادر دانشجویی برشمرد.

  • نگه داشتن کیف و کلاسور به راحتی با دستان
  • آزادی بیشتر و بهتر دستان هنگام صحبت کردن
  • حفظ پوشیدگی بدن با کمک چادر در حالی که جنبس و فعالیت دارید

در هنگام خرید چادر دانشجویی به چه نکاتی دقت کنیم؟

با این که شما می توانید چادر دانشجویی به صورت اینترنتی و حضوری تهیه نمایید، اما همواره ویژگی هایی وجود دارد که باعث می شود از خرید خود رضایت بیشتری داشته باشید.

سایز چادر:

در سایز های مختلفی که از چادر های با این مدل از چادر در بازار موجود هستند به گونه ای هستند که گشادی آن ها متناسب با اندم های مختلف طراحی شده است. شما می توانید سایز این چادر زنانه را متناسب با قد و سایز سر شانه های خود انتخاب کنید.

این سایز ها درست همانند دیگر سایز های چادر در 6 سایز  از شماره 145 تا 170 است که پنج شماره با هم دیگر تفاوت دارند.

جنس چادر دانشجویی:

پارچه های کن کن، کرپ، کرپ حریر کریستال و ساتن می توانند برای چادر دانشجویی مناسب باشند. در هر حال این چادر با الهام از چادر ساده طراحی شده است. می توان گفت هر پارچه ای که برای این چادر مناسب است می تواند برای چادر دانشجویی مناسب باشد.

انتخاب با توجه به نیاز شما:

اینکه می خواهید چه مدل از کیف ها را هنگام چادر پوشیدن در دست بگیرید، می تواند روی انتخاب شما از مدل چادر و خرید اینترنتی چادر شما تاثیر بسزایی بگذارد. این مدل چادر عموما برای مواقعی خوب استکه کیف با دسته کوتاه دارید و اگر بند دوشی داشته باشد و بخواهید از آن استفاده کنید، بهتر است از چادر های ملی استفاده کنید.

موارد استفاده :

این مدل از چادر های ایرانی به منظور افزایش راحتی بانوان محجبه طراحی شده است. شما می توانید از این چادر علاوه بر محیط های آکادمی، در محیط های اداری نیز از آن استفاده نمایید. همچنین این چادر می تواند برای دختران جوانی که به تازگی می خواهند چادر بر سر کنند، نیز مناسب باشد. آن ها با نگرفتن روی خود و سختی هایی که چادر ساده دارد می توانند با این مدل از چادر ها تجربه آسان تری را از حجاب اسلامی تجربه نمایند.