نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن مجلسی 

وقت رفتن به مهمانی رسیده و شما می خواهید زیباترین مدل پیراهن مجلسی را که دارید برتن کنید.  فشار روانی حاصل از انتخاب بهترین پیراهن می تواند تا حدودی شما را عصبی کند. خصوصا اگر بخواهید برای هر مهمانی یک لباس جدا گانه بپوشید و متفاوت به نظر برسید. در حالی که شما قرار است از فرصت ها و زمان هایی که با عزیزانتان هستید لذت ببرید. همواره آگاهی و دانش استفاده از یک لباس زنانه یا مردانه می تواند به شما آرامش دهد.

همچنین وسوسه خرید پیراهن مجلسی در هر بازدید از فروشگاه محلی می تواند تا حد زیادی این مشکل ساز باشد. اگر به درستی استفاده از آن را ندانید با حجم عظیمی از لباس های بلااستفاده روبرو می شوید.

چند استایل زیبا با پیراهن مجلسی

همه ما تا بحال پیراهن زنانه ای را خریداری کرده ایم که در نهایت به آن نیازی نداشته ایم. همچنین دیگر هم نمی خواهیم آن را بپوشیم. چون یا قدیمی شده است یا در طول این مدت که این لباس در کمد ما بوده، تغییر سایز داده ایم. خرید های تحت فشار هرگز پایان خوشی ندارند.

در ضمن توصیه اکید ما در فروشگاه اینترنتی دیبامد این است که از خرید یک لباس جدید برای هر مهمانی اکیدا پرهیز کنید. خدا می داند که این کار چقدر غیر اخلاقی است. همینطور تا حد زیادی آسیب زننده به محیط زیست است. در اینجا می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که شما می توانید چند استایل متعدد را تنها با یک پیراهن مجلسی یا یک شومیز زنانه مجلسی داشته باشید.

  1. برای رفتن به یک مهمانی رسمی

اگر می خواهید یک پیراهن مجلسی زیبا را برای یک مهمانی با فرم رسمی آماده کنید. شما می توانید به همراه یک شلوار زنانه زیبا و مجلسی و یک جفت کفش پاشنه بلند به همراه یک کیف زنانه دستی، در مهمانی ظاهر شوید. اگر فرم استایل شخصی شما کمی فانتزی تر است، می توانید از جواهرات براق و یا شاید خز های مصنوعی استفاده کنید.

  1. برای شرکت در یک مهمانی خانوادگی

اگر پیراهن  شما یقه برگشته دارد می توانید آن را به گونه ای مرتب کنید که کمی ایستاده تر به نظر برسد. به این شکل زیبا تر است. یک جفت چکمه ساق بلند بپوشید آن گاه به نظر می رسد که استایل هوشمندانه ای را برای خود ایجاد کرده اید. عموما در یک جمع خانوادگی نیازی به پوشیدن لباس های پر زرق و برق نیست.

  1. برای شرکت در یک مهمانی دوستانه

اگر می خواهید به همراه دوستان خود یک دورهمی تشکیل دهید نیازی نیست کار بسیار شاقی برای زیباتر شدن انجام دهید. کافی است یک دامن کوتاه زنانه را به همراه پیراهن مجلسی با آستین کوتاه یا بلند بر تن کنید. یک کفش زنانه به صورت چکمه ساقدار با پاشنه های بلند و یک کیف دستی می تواند استایل شما را به کلی متفاوت کند.

  1. برای بیرون رفتن با همکاران

در این نوع مجالس عموما شما نیازی به پوشیدن یک لباس اداری ندارید. در عین رسمی بودن می خواهید کمی خودمانی جلوه کنید. می توانید یک بلوز زنانه مجلسی را به همراه پیراهن خود برتن نمایید. شلوار یا دامن بلند زنانه بپوشید و از جدی به نظر رسیدن خود لذت ببرید.