نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن مجلسی زنانه

لباس جشن یا پیراهن مجلسی زنانه به چه معنی است؟ برای هر کسی که در مورد این مدل از پیراهن زنانه با شک ها و ملاحظاتی روبرو است، ما توصیه های ویزه ای را در نظر گرفته ایم.

اگر شما یک کلاسیک پوش هستید و یا یک کژوال پوش حرفه ای، بهتر است این مقاله در مورد پیراهن زنانه مجلسی را تا انتها با دقت  بخوانید. ما در این گفتار از سایت دیبامد به شما کمک می کنیم تا بدانید از پیراهن مجلسی خود در مراسم های متعدد و مختلف چگونه استفاده نمایید.

راهنمای انتخاب مدل های پیراهن مجلسی زنانه

گفتن این مورد که برای هر مدل از مهمانی باید چه لباسی بپوشید، در واقع بر می گردد به این نکته که چقدر در آن مهمانی احساس صمیمیت دارید و یا سطح رسمیت آن جلسه تا چه اندازه ای است. اما می توان به طور کلی برای شمایی که در کمد لباس زنانه خود از انواع پیراهن و شومیز زنانه برخوردارید، دستوراتی کلی را به شرح زیر صادر کرد:

  1. شرکت در یک مهمانی رسمی

شما یک بانوی شاغل هستید، می خواهید یک قرار داد مهم را با شرکای کاری خود منعقد کنید. در یک عروسی رسمی شرکت می کنید و یا می خواهید در جشن های خیریه و مهمانی های مجلل حضور به هم برسانید. در این شرایط بهتر است پیراهنی را انتخاب کنید که از خودش زرق و برقی داشته باشد. مثلا یک پیراهن مجلسی زنانه که از ساتن دوخته شده است. سنگ دوزی و جواهر دوزی شده است.

شما می توانید از رنگ هایی نظیر زرد خردلی، سرمه ای و یا زمردی استفاده کنید. یک گردنبد چشمگیر را بر روی آن بیندازید و  یک مانتو زنانه زیبای مجلسی هم روی آن برتن کنید.

  1. شرکت در یک مهمانی نیمه رسمی

به این که بخواهید در یک جشن نامزدی و یا در یک مهمانی جشن تولد شرکت کنید، فکر کنید. این مهمانی ها جنبه رسمی خود را دارند اما در آن می توان لباس هایی راحت تر و با رنگبندی های شاد تر هم مشاهده کرد. در این مهمانی ها عموما پیراهن های مجلسی زنانه ای دیده می شوند که اغلب از پارچه های توری، ابریشمی و مخملی دوخته شده اند. رنگ های آن ها شاد تر و قد آن ها کوتاه تر است. کفش های پاشنه بلند و یا صندل های زنانه با لژ نیز برای این مراسم به شدت دیده می شوند.

  1. شرکت در مهمانی های مناسبتی

این مهمانی ها در ایران زیبای ما می تواند، مناسبت شب یلدا، نوروز، روز مادر و … باشد. شما در این مهمانی ها نیاز به یک پیراهن مجلسی زنانه دارید که رنگ و مدل آن به نوعی الهام گرفته از آن مناسبت باشد. در این زمینه باید به درجه صمیمیت و رسمیت جلسه دقت کرده و رنگ های لباس خود را به درستی انتخاب کنید.

  1. شرکت در دورهمی های دوستانه

عموما در این دورهمی ها تکلف و پیچیدگی لباس ها دیده نمی شود. لباس ها راحت هستند و چندان دست و پای شما را برای خوب نشستن و مودب بودن نمی بندند. پیشنهاد ما استفاده از یک تیشرت زنانه شیک و پیراهن مجلسی زنانه هایی با آستین های کوتاه است. پیراهن هایی که به رنگ های شاد و پاستلی هستند و از پارچه های لخت و سبک دوخته شده اند.