نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه گلدار

اگر می خواهید از پیراهن زنانه گلدار خود استفاده کرده و تیپ متمایزی داشته باشید، این مقاله را تا انتها بخوانید. این پیراهن زیبای زنانه می تواند تا حد زیادی برای شما جلب توجه ایجاد کند. بنابراین مهم است که دیگر آیتم های لباسی خود را که می خواهید به همراه آن برتن کنید، با دقت و به درستی انتخاب نمایید.

روش های پوشیدن یک پیراهن زنانه گلدار

شما می توانید راه های زیادی برای پوشیدن یک پیراهن گلدار امتحان کنید. همانطور که در بخش بلوز گلدار زنانه به آن اشاره کردیم، پیراهن هایی که با استفاده از پارچه های گلدار تهیه می شوند، همواره یک حس زنانه را منتقل می کنند. آن ها می توانند شما را شیک و خوش استایل نشان داده و موجب شوند که شما نقش زیادی در افزایش حال و هوای بهار در جمعی که در آن شرکت می کنید، ایفا کنید.

  1. تزریق سادگی

شما می توانید پیراهن زنانه گلدار خود را به صورت جلو باز استفاده کنید. زیر آن یک تیشرت ساده بپوشید و به این ترتیب به استایل خود یک تنفس اضافه کنید. رنگ این تیشرت را می توانید در هماهنگی با گلهای پیراهن خود و یا به هریک از رنگ های خنثی انتخاب کنید. در این استایل و ظاهر می توانید از شلوار جین و یا شلوارک زنانه استفاده نمایید.

  1. شبیه یه یک پیراهن رسمی

شما می توانید پیراهن گل گلی خود را درست همانند یک پیراهن ساده و رسمی بپوشید. به این ترتیب که از یک کت و دامن و یا یک کت و شلوار ساده و رسمی استفاده کرده در حالی که به جای شومیز زنانه ساده و بدون نقش از یک پیراهن زنانه گلدار استفاده نمایید.

  1. استفاده از کمربند

شاید هیچ اکسسوری زنانه نتواند به اندازه یک کمربند پهن و چرمی در استایل شما در حالی که یک پیراهن زنانه با نقش گل گلی پوشیده اید، تاثیر چشم گیری داشته باشد. شما به راحتی با جمع کردن انتهای پیراهن زنانه گلدار خود و فرو کردن آن در شلواری که به پا کرده اید، و انداختن یک کمربند در بند های آن می توانید یک استایل زیبا و اسپرت داشته باشید. حال کافی است برای تکمیل بهتر آن از یک جفت کفش ورزشی استفاده نمایید.

  1. به عنوان یک لایه زیر ژاکت

انواع ژاکت زنانه با مدل های یقه ای که دارند می توانند بر روی این پیراهن ها پوشیده شوند. اگر یک پیراهن با یقه شکاری دارید که از موتیف گل های ریز برخوردار است می توانید آن را زیر ژاکت بافتنی زنانه ای که دارید بپوشید. حالا کافی است یقه آن را بیرون آورده و روی ژاکت خود بیندازید.

  1. از شلوارک استفاده کنید

یک شلوارک جین را می توانید به پا کرده و پیراهن زنانه گلدار خود را در حالی که انتهای آن را گره زده اید، بر تن نمایید. این استایل بهاره را می توانید در انواع مهمانی های دوستانه خود امتحان کرده و با کفش های پاشنه بلند یا صندل های زیبا بپوشید. همچنین می توانید رنگ شلوارک خود را متناسب با گل های روی پیراهن انتخاب کنید.