نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه کوتاه

پیراهن زنانه کوتاه، در فصل تابستان و برای شرکت در انواع مهمانی های دوستانه می تواند یک آیتم و گزینه مناسب به حساب بیاید. همچنین شما می توانید آن را با انواع لباس دیگر نیز به صورت لایه لایه استفاده کرده و از استایلی زیبا برخوردار شوید. این لباس انعطاف زیادی در ترکیب شدن با سایر لباس های شما دارد. شما می توانید از آن به آسانی و در کنار انواع کفش ها و اکسسوری های زنانه استفاده کنید.

روش های پوشیدن پیراهن زنانه کوتاه

همان طور که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردیم، پیراهن های کوتاه زنانه را می توان با لباس های زیادی هماهنگ کرد. شما می توانید استایل های متفاوتی را با این پیراهن های زیبا بسازید:

  1. پیراهن کوتاه خود را با ترفند لایه لایه پوشیدن امتحان کنید

شما می توانید با کمک این مدل از پیراهن زنانه، یک استایل خنک و دخترانه ایجاد کنید. به این ترتیب که لباس های خود را نظیر کت و انواع ژاکت زنانه را با تطابق یا تضاد رنگ ها روی پیراهن خود بپوشید. می توانید از یک بلوز زنانه جلو باز هم استفاده کنید.

همچنین استفاده از یک جوراب شلواری زنانه نیز در این استایل توصیه می گردد.

  1. استفاده از یک ژاکت بلند روی پیراهن

شما می توانید از یک کت بلند، پالتو زنانه اسپرت و یا یک ژاکت کشباف زیبا که قد آن از پیراهن شما بلند تر است، یک استایل زیبا بسازید. این استایل شما را گوشه گیر، آرام و متفکر نشان می دهد. عموما برای ایجاد کنتراست بهتر می توانید از رنگ های متضاد برای لباس رویی و پیراهن زنانه کوتاه که بر تن می کنید نیز استفاده کنید.

  1. استفاده از چکمه های ساق بلند

شما می توانید پیراهن زیبای کوتاه خود را به همراه یک جفت چکمه بلند ست کنید. این کفش ها گزینه بسیار مناسبی برای زمان هایی هستند که هوا خنک تر است. این مدل از کفش زنانه می تواند عایق خوب و مناسبی برای پاهای شما، در برابر برودت هوا باشند.

اگر چکمه های ساق بلند ندارید می توانید از چکمه هایی استفاده کنید که تا مچ پا می رسند. آن گاه آن ها را با یک ساپورت ضخیم یا نازک بسته به شرایطی که ایجاب می کند، بپوشید.

  1. استفاده از یک کیف مناسب

شما می توانید تنها با پوشیدن پیراهن زنانه کوتاه و انتخاب یک کیف زنانه مناسب، یک استایل زیبا داشته باشید. برای این منظور می توانید کیفی که انتخاب می کنید با توجه به ملاک های زیر باشد:

  • رنگ آن مطابق با طرح پیراهن شما باشد.
  • دستی باشد و سایز آن به گونه ای باشدکه جزو آن دسته از کیف هایی باشند که کیف های بزرگ به حساب می آید
  • دوشی باشد اما آن قدر کوچک باشد که جلوه پیراهن شما را مخدوش نکند.
  1. از پوشیدن لباس خود به صورت بی قاعده و آزاد نترسید

برای راحتی بیشتر و نشان دادن هیجان ذاتی خود می توانید از پوشیدن کفش های ورزشی به همراه پیراهنی که دارید و قد آن بالا تر از زانو و یا روی آن می رسد، استفاده کنید. یک جفت کفش تنیس به همراه یک پیراهن ساده می تواند از شما یک استایل مینیمالیستی زیبا بسازد.