نمایش 1–30 از 32 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه چهارخونه

پیراهن زنانه چهارخونه می تواند یکی از چالش برانگیز ترین بخش های استایل شما باشد. از این جهت که ممکن است شما نتوانید از آن به خوبی در ترکیب با دیگر لباس های خود استفاده کنید. از این روست که ما در دیبامد در کنار شما هستیم تا قبل از خرید یک پیراهن زنانه چهارخونه با تعدادی از روش های پوشیدن آن آشنا شوید.

روش های پوشیدن پیراهن زنانه چهارخونه

روش هایی که در ادامه می آید می توانند تا حد زیادی خیال شما را از اینکه احیانا از پیراهن خود به درستی استفاده نکرده اید، راحت کند.

لایه لایه پوشیدن

این یکی از بهترین ایده ها برای روز های پاییز و زمستان است. اینکه یک پیراهن زنانه چهارخونه را زیر یک پالتو زنانه ساده بپوشید. آن را با انواع شلوار های خوب و جین تان ست کنید و آن گاه با کفش های اسنیکر در خیابان راه بروید. این یکی از بهترین اتفاقاتی است که می توانید با این مدل از پیراهن های خود رقم بزنید.

پیراهن خود را با دکمه های باز بپوشید

شما می توانید پیراهن خود را به صورتی بپوشید که انگار یک بلوز زنانه جلودکمه دار پوشیده اید. این در حالی است که می توانید زیر آن یک ژاکت زنانه بپوشید و در هوای سرد، گرم و شیک باشید. حالا کافی است به همراه آن یک جفت چکمه بپوشید و در نهایت خوب است که از شلوار های لوله تفنگی استفاده کنید.

پیراهن خود را به دور کمر خود گره بزنید

پیراهن زنانه چهارخونه خود را به دور کمر خود گره بزنید و به این ترتیب از آن به صورت یک بلوز زنانه اسپرت استفاده کنید. در این استایل شما می توانید از کفش های ورزشی هم استفاده کنید و به راحتی در خیابان پیاده روی کنید. هر زمان هم که احساس کردید سردتان شده است، گره آستین های خود را باز کنید و آن را بپوشید.

پیراهن را زیر یک پولیور بپوشید

یک پولیور زنانه با سایز گشاد را در نظر بگیرید. آن را روی پیراهن خود بپوشید. اگر رنگ پولیور شما ساده باشد و با یکی از رنگ های به کار رفته در پیراهن چهارخانه شما هماهنگی داشته باشد، می تواند جذابیت زیادی را ایجاد کند. استفاده از پولیور هایی که قد آن ها کوتاه تر هم هست می تواند به جذابیت داستان اضافه کند. علاوه بر این شما می توانید شلواری را با رنگ دیگری که در پیراهن شما است ست کنید.

پوشیدن این لباس در هنگام طبیعت گردی

این پیراهن ها عموما از پارچه های نخی دوخته شده اند، غیر رسمی هستند و می توانند تا حد زیادی جلوه کژوال و یا راحتی را ایجاد کنند. شما می توانید این لباس را به همراه یک شلوار شش جیب و در زمان رفتن به دل طبیعت به همراه یک کفش ترکینگ استفاده کنید. از پوشیدن یک تیشرت زنانه اورسایز هم در زیر آن می توانید به کامل کردن تیپ طبیعت گردی خود بیفزایید. پوشیدن پیراهن زنانه چهارخونه تا حدی می تواند از تعریق بیش از حد شما در هنگام انجام فعالیت های ورزشی مانند این جلوگیری کند.