نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه نخی

پارچه های به کار رفته در پیراهن زنانه نخی از پارچه های الیاف طبیعی هستند و برای دوخت پیراهن های خنک و سبک تابستانی و بهاره بسیار مناسبند. آنها سبک هستند و رنگ هایشان اغلب سفید یا کرمی است. می توان از آن ها در تولید پیراهن زمستانی زنانه هم استفاده کرد. که با طبع آن، ضخیم تر هستند و برای آب و هوای سرد تر مناسب هستند.

هنگام خرید پیراهن زنانه نخی، همه چیز مهم است. موارد زیادی وجود دارند که دقت به آن ها می تواند در انتخاب و تهیه پیراهن زنانه دلخواه شما تاثیر گذار باشند. این موارد شامل موارد زیر است:

  • رنگ و طرح آن
  • نحوه بافت و گره های پارچه
  • تطابق و تناسب پارچه با رنگ پوست شما

به همین دلیل است که ممکن است خرید اینترنتی و یا حضوری یک دست لباس با الیاف طبیعی کمی سخت تر به نظر برسد. تفاوت دیبامد با سایر فروشگاه های اینترنتی در این است که به شما روش ها و راه های زیادی را معرفی می کند تا بتوانید با کمک آن ها یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

راهنمای خرید پیراهن زنانه نخی

مواردی که در ادامه می آید به شما در داشتن یک خرید مطمئن کمک می کند:

  1. انتخاب مدل های ترند شده

تا کنون مدل های زیادی از لباس های نخی به بازار آمده اند و به فروش رسیده اند. مدل های ترند شده عموما در حال حاضر پارچه های نخی با گلدوزی هایی است که روی آن ها صورت پذیرفته است. هم چنین پارچه های راه راه که از پنبه خالص به دست آمده اند، در سال های جدید بسیار به چشم می آید.

بنابراین شما می توانید در هنگام انتخاب پیراهن زنانه نخی به نقش و رنگ آن ها دقت کنید. در صورتی که پارچه آن ترند شده است، آن را تهیه نمایید.

  1. اطمینان از شسته شدن لباس نخی

برای داشتن یک لباس نخی که درست مطابق با سایز شما است، بهتر است از همان ابتدا مطمئن شوید که پارچه آن قبل از برش و دوخت با آب شسته شده باشد. این بدان معنی است که آب رفت پارچه گرفته شده باشد. این موضوع را حتما در کاتالوگ یا توضیحات فروشنده و یا محصول جستجو کنید.

  1. رنگ پارچه را دو درجه از آن چیزی که هست کم رنگ تر در نظر بگیرید

یک پیراهن زنانه نخی به مرور زمان، و بر اثر شستشوی مداوم رنگ خود را از دست می دهد. کم رنگ تر شدن آن قطعی است. پس چه بهتر که در هنگام خرید پیراهن نخی خود به این موضوع توجه داشته باشید و رنگ آن را به صورت پیش فرض کم رنگ تر در نظر بگیرید.

  1. درصد پنبه آن را بدقت بخوانید

این مسئله از دو جنبه می تواند مهم باشد:

  • از نظر زیست محیطی
  • از لحاظ کیفیت

همانطور که میدانید صنعت پوشاک سومین صنعت آلاینده محیط زیست است. استفاده بی جا و مصرف روزافزون ما سبب نابودی محیط زیست می شود. همچنین ویژگی های یک لباس با الیاف طبیعی وابسته به درصد پنبه به کار رفته در الیاف آن است. به این ترتیب مهم است که به این موضوع دقت کرده و سعی کنید از پارچه های نخی با درصد بالاتر از 80 درصد استفاده نمایید.