نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه مشکی

پیراهن زنانه مشکی، یک نمونه لباس کلاسیک و زیبا است و می تواند تا مدت ها در کمد لباس شما جا بگیرد. شاید بسیاری از ما تنها بلد باشیم آن را با یک شلوار رسمی و چسبان زنانه بپوشیم و یا در مواقعی برای آن که کمی راحت تر و بدون تکلف به نظر بیاییم با یک شلوار جین آن را ست کنیم. اما در هر حال خوب است بدانیم این ها تنها راه های پوشیدن پیراهن زنانه مشکی نیست. مطمئن باشید با این مقاله دیبامد، نه تنها شما قبل از خرید پیراهن زنانه مشکی با روش های استفاده از آن آشنا می شوید، بلکه عاشق این مدل از پیراهن زنانه شده و همواره یک نمونه از آن را در کمد خود نگه خواهید داشت.

روش های پوشیدن پیراهن زنانه مشکی

پیراهن های مشکی از آن جایی که لباس هایی هستند که در سبک و استایل کلاسیک دیده می شوند می توانند با سایر آیتم های مورد علاقه شما به راحتی جفت و جور شوند.

  1. استفاده از دامن های کلاسیک

یکی از مدل های دامن زنانه که می تواند با این مدل از پیراهن ها جور شود، دامن ساده زنانه است. دامن فون هم می تواند تا حدود زیادی گزینه مناسبی باشد. شما می توانید از یک کفش پاشنه بلند هم برای تکمیل استایل خود استفاده کنید و شیک و رسمی به نظر برسید.

  1. استفاده از روپوش

آن چیزی که می تواند ظاهر شما را به طور کلی تحت تاثیر قرار دهد، گاه یک روپوش است که شاید در وهله اول چندان زیبا به نظر نرسد. جالب است که بدانید این استایل بسیار ترند شده و سرگرم کننده است. شما می توانید با انواع این روپوش ها به همراه یک پیراهن زنانه مشکی استایل و ظاهر منحصر به فردی را ایجاد کنید. همچنین استفاده از شال های زنانه  به رنگ های شارپ می تواند گزینه مناسبی در کنار این آیتم باشند.

  1. جین و شلوار

پوشیدن پیراهن زنانه مشکی به همراه یک شلوار می تواند از زیبا ترین و ساده ترین استایل هایی باشد که شما انتخاب می کنید. شما می توانید در این سبک از پوشش از انوع شلوار زنانه بهره ببرید. این شلوار ها می توانند هر یک از موارد زیر باشند:

  • شلوار جین
  • دامن شلواری
  • شلوار راسته
  • شلوار های کلاسیک و تک رنگ
  1. استفاده از پالتو های شتری رنگ

اگر می خواهید یک پوشش خیره کننده و جذاب را در فصل پاییز و زمستان تجربه کنید می توانید یک پالتو زنانه را که به رنگ شتری است انتخاب کرده و روی پیراهن زنانه بلند و مشکی است بپوشید. شما می توانید همچنین از شلوار مشکی کلاسیک هم استفاه کنید. در این صورت استفاده از مدل کفش زنانه ای که انتخاب می کنید، کاملا بسته به مدل پالتویی است که انتخاب می کنید. در هر حال باید به یاد داشته باشید که این استایل به ذات خودش یک استایل کلاسیک و در عین حال چشم نواز است. به راحتی می تواند با سایر آیتم های کلاسیک مانند کیف مشکی چهارخونه شنل ست شود.