نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه مخمل

پیراهن زنانه مخمل در رنگ های زیبا با آمدن فصل پاییز در بازار پوشاک رفته رفته به چشم می آیند. با طراحی های امروزی، این پیراهن ها از هر زمان دیگری لوکس تر و همه کاره تر به نظر می آیند. پارچه مخمل از جمله پارچه هایی است که دوخت آن قلق های خاصی دارد. اما بدون نیاز به بکارگیری الگو های خاص، می تواند یک لباس جذاب را به شما تحویل دهد. شما می توانید قبل از خرید پیراهن زنانه مخمل مورد نظرتان از فروشگاه اینترنتی دیبا مد، این مقاله را تا انتها با دقت خوانده و با نحوه استایل بندی این لباس زنانه با دیگر ایتم های لباسی خود آشنا شوید.

نحوه پوشیدن پیراهن زنانه مخمل

پیراهن های مخملی بار دیگر برای جبران بی توجهی هایی که در دفعات قبلی به آن ها شده بود، به جربان داغ ترند ها بازگشته اند. برای داشتن یک استایل مجلل و در عین حال ساده می توان گفت همه رقبا را کنار می زنند و با شهامت زیاد در رتبه نخست قرار می گیرند. شما می توانید با این پیراهن زنانه استایل های زیبایی را امتحان کنید. به عنوان مثال می توانید موارد ذکر شده در ادامه این متن را بخوانید:

  1. لباس شب 

از ویژگی های این پیراهن ها این است که برای پوشیده شدن در یک مهمانی رسمی و مهم و به عنوان لباس شب، ایده آل هستند. برای این منظور شما می توانید:

  • پیراهن زنانه مخمل خود را با یک بلیزر ست کنید. همچنین می توانید از یک کت چرمی برای جلوه بخشیدن بیشتر به آن بهره ببرید
  • برای افزایش جذابیت استایل خود می توانید از رنگ های قرمز در استایل خود بهره ببرید. یک کیف زنانه را به همراه کفش زنانه قرمز رنگ امتحان کنید.
  • اگر در سنین جوانی به سر می برید و می خواهید متناسب با سن و سال خود لباس بپوشید، می توانید یک پیراهن زنانه مخمل کوتاه را برتن کرده و درست مانند توضیحاتی که در بخش دامن مینی گفته ایم، لباس های دیگر خود را ست کنید.
  1. هماهنگی با انواع چکمه و کفش ساق بلند

شما می توانید به همراه یک کفش ساق بلند و یا انواع چکمه ها، پیراهن مخمل خود را بر تن کنید. شما می توانید همه لباس های خود را خنثی و یا تک رنگ نگه دارید تا کفش های شما بیشتر به چشم بیایند. این استایل از یکی از استایل های جیجی حدید الهام گرفته شده است. وقتی که او یک پیراهن زنانه مخمل را به همراه یک جفت چکمه قرمز رنگ در یکی از جشنواره های مد و فشن بر تن کرده بود.

  1. گنجاندن در استایل های راحت

همواره می توان به این موضوع اشاره کرد که محبوبیت یک آیتم لباسی از آن جایی ناشی می شود که می توان آن را در تنوع بالایی از استایل ها گنجاند. برای این منظور می توان یک بلوز مخمل را به همراه یک شلوار جین در یک استایل کژوال و راحت استفاده کرد. همچنین می توانید از یک کت جین یا چرمی هم برای جذابیت بیشتر در این استایل استفاده کرد.