نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه شیک

ما در جهانی زندگی می کنیم که تغییرات مد بی پایان است و انتخاب یک پیراهن زنانه شیک کاری سخت. این مسئله تا به حدی است که می توان به راحتی بعد از مدتی کوتاه از یک لباس در مورد تغییر آن تصمیم گیری کرد و دلسرد شد.

کمد شما می تواند هر روز صبح از انواع لباس زنانه پر شود و در نهایت تا صبح فردا باز هم نیاز به تغییر بافت ها، الگو ها، طرح ها و رنگ های دیگر باشیم.

واقعیت این است که شیک بودن یک امر نسبی است و می تواند بسته به سلیقه و ذائقه هر شخصی متغیر باشد. معیار های آن می تواند از فردی به فرد دیگر تا حدودی تغییر کند. اما چند رمز و راز برای خوب جلوه دادن وجود دارد که در برابر زمان و ترند ها می تواند مقاومت کند. شما با رعایت این چهار قانون که در این مقاله دیبامد آمده است می توانید تا مدت ها از پوشیدن پیراهن زنانه شیک خود لذت ببرید.

رمز و راز پوشیدن یک پیراهن زنانه شیک

هر پیراهن زنانه ای با هر مدل و رنگی، می تواند تا حد زیادی بسته به مدلی که شما آن را می پوشید، زیبا یا نازیبا جلوه کند. این موضوع کاملا به شما بستگی دارد که روش خود را در پوشیدن لباس هایتان مشخص کنید. شما می توانید برای بهتر دیده شدن لباسی که می پوشید، این موارد را رعایت کنید:

  1. دریک زمان سعی کنید تنها سه رنگ بپوشید

شما هم می توانید این روش ساده را که در شیک پوشی رواج دارد، رعایت کنید. این ایده می گوید که حتی اگر شما می خواهید یک پیراهن زنانه شیک با چاپ روی سینه را انتخاب کنید، بهتر است تنها با سه رنگ بازی کنید. مثل این می ماند که شما یک شلوار زنانه  زیبا با جنس جین بپوشید، یک مانتو زنانه مشکی جلو باز را انتخاب کنید و یک شال مشکی هم با آن ست کرده و یک بلوز زنانه دکمه دار سفید را زیر آن برتن کنید. این قوانین را برای رعایت این اصل جدی بگیرید:

  • همواره لازم نیست که رنگ سفید در لباس شما به کار رفته باشد.
  • چاپ های شلوغ روی پیراهن شما تنها یک رنگ به حساب می آید.
  • در صورت شلوغ بودن طرح پیراهن، بقیه آیتم ها را ساده انتخاب کرده و یا با رنگ های طرح پیراهن خود ست کنید.
  1. بیشتر پیراهن هایی با مدل های کلاسیک خریداری کنید

اگر همواره برای خرید لباس های خود به فروشگاه های فست فشن مراجعه کرده اید، احتمال خرید لباس های ترندی زیاد است. اما یک پیراهن زنانه شیک عموما در میان مدل هایی انتخاب می شود که کلاسیک است و قیمت ان ها هم بالا تر است. زیرا از بهترین الگوهای خیاطی و پارچه ها دوخته شده اند.

  1. یاد یگیرید که از آیتم های ساده استایل زیبا بسازید

همواره به یاد داشته باشید که شیک بودن به معنای گران بودن نیست. شما می توانید یک پیراهن زنانه شیک را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید، اما آن را به گونه ای در استایل خود بگنجانید که جلوه آن بسیار زیبا باشد.