نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه ساده

هر بانوی شیک پوشی به این موضوع معتقد است که “زیبایی در سادگی است” و از این روست که یک عدد پیراهن زنانه ساده در کمد لباسش حضور دارد.  با کلاس بودن به معنای این است که شما با سلیقه و زیبا و متناسب با اندام و شخصیت خود لباس می پوشید. به عنوان مثال می توانید به استایل افرادی همچون آدری هیپون و گریس کلی اشاره کنیم که در عین سادگی بسیار خوش لباس و با سلیقه لباس می پوشیدند.

همه ما فکر می کنیم درجه یک بودن به معنای خرید لباس هایی با قیمت بالا است. در حالی که برای این موضوع نیازی نیست هزینه زیادی صرف کنید. این نمی تواند دور از حقیقت باشد. درجه یک بودن به نگرش شما برمی گردد.

راهنمای پوشش یک پیراهن زنانه ساده

تصور کنید که به تازگی اقدام به خرید یک پیراهن زنانه ساده کرده اید، یا می خواهید یک پیراهن زنانه بخرید. در هر حال خوب است بدانید که چگونه می توانید با داشتن و استفاده از آن شیک پوش و با کلاس جلوه کنید.

  1. سایز لباس خود را همواره چک کنید

به این موضوع دقت کنید که پیراهن شما از آن جایی که مدل ساده ای دارد، عیوبی نظیر گشاد بودن و یا تنگ بودن آن می تواند تا حد زیادی به چشم بیاید. این مسئله باعث می شود استایل شما از زیبایی خارج شود. بنابراین در هر صورت سایز آن را به خوبی انتخاب کرده، مرتب چک کنید و در صورت وجود مشکل به یک خیاط مراجعه کنید.

  1. از شو آف پرهیز کنید

اگر چه نشان دادن زرق و برق های بسیار و گاها نمایش خود در مواردی امر بدی نیست، اما در هر حال برای درجه یک بودن و باکلاسی نیاز است که تعادل را رعایت کنید. شما برای رعایت این موضوع می توانید از باز بودن بیش از اندازه یقه پیراهن زنانه ساده خود، جلوگیری کنید. قد لباس شما تا زانو بیشتر نیاید و در کل پوشیدگی برایتان در اولویت باشد. هر چه باشد لباس های پوشیده و ساده همواره با کلاس تر هستند.

  1. از رنگ های خنثی بپوشید

برای داشتن یک جلوه زیبا در لباس پوشیدن با یک پیراهن ساده لازم است از رنگ های خنثی بهره بگیرید. پوشیدن لباسی به رنگ خنثی همواره ساده است و عالی به نظر می آید. این رنگ ها می توانند هر کدام از موارد زیر باشند:

  • سیاه
  • سفید
  • بژ
  • سرمه ای
  • کرمی

این رنگ ها می توانند در کنار رنگ های سرد و یا گرم جلوه متفاوتی پیدا کنند. اما در هر حال استفاده از آن ها به این معنی است که شما برای شیک پوشی به دنبال زرق و برق نیستید.

  1. در استفاده از اکسسوری ها و لوازم جانبی زیاده روی نکنید

به یاد داریم که در بخش اکسسوری زنانه به این توضیح اشاره کردیم که استفاده از لوازم جانبی باکلاس بودن شما را نشان می دهد. اما در واقع این نکته را هم باید خاطر نشان کرد که استفاده به جا از اکسسوری هاست که می تواند این نتیجه را حاصل کند. هنگامی که می خواهید با پیراهن زنانه ساده خود کلاسیک به نظر بیایید، هیچ گاه از اکسسوری های خود به صورت بیش از اندازه استفاده نکنید.