مشاهده همه 30 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه ساحلی

همان طور که از اسم پیراهن زنانه ساحلی می آید، این پیراهن برای پوشیدن در یک روز زیبا و در کنار ساحل دریا طراحی شده است. فرقی نمی کند که شما عاشق پاشیده شدن امواج دریا بر روی پاهایتان باشید و یا بخواهید تنها در کنار ساحل قدم بزنید. چیزی که حال شما را بهتر می کند، یک لباس مناسب است. این لباس به شما کمک می کند تا احساس اعتماد به نفس داشته باشید، راحت باشید و آماده این باشید تا با همراهان تان در کنار دریا به انجام بازی های ساحلی بپردازید.

عموما پیراهن زنانه ساحلی،  بلند است و از جنس پارچه های الیاف طبیعی تشکیل شده است. در واقع این لباس ها گشاد و راحت هستند و با رنگ های شاد و طرح های زیبای خود می توانند احساس آزادی و بی قیدی را به فرد منتقل کنند.

شما می توانید در این مقاله از dibamod.ir  همه راه هایی را که می توانید در آن از لباس ساحلی خود بهره ببرید امتحان کنید.

پیراهن زنانه ساحلی را چگونه استفاده کنیم؟

اگر شما هم به یک منطقه خوش آب و هوای ساحلی سفر کرده اید و یا می خواهید در ویلای خود که چند روزی در آن اقامت دارید، یک استایل راحت و آزاد را تجربه کنید می توانید این روش ها را امتحان کنید.

  1. استفاده از یک کلاه حصیری

پوشیدن و بر سر گذاشتن یک کلاه زنانه دوره دار و حصیری نه تنها استایل شما را زیبا تر و حرفه ای تر نشان می دهد، بلکه از آفتاب سوختگی و آسب رسیدن به پوست شما هم جلوگیری می کند. شما می توانید یک کیف حصیری گرد بافت را نیز به همراه آن مورد استفاده قرار دهید. به این ترتیب کلیه لوازم مورد نیاز خود را نیز می توانید درون آن کیف جای دهید.

  1. از پیراهن های کوتاه استفاده کنید

گاه یک پیراهن زنانه کوتاه با مدل ساحلی می تواند به شما در راه رفتن بر روی شن های ساحلی کمک زیادی بکند. شما می توانید از هر دو نوع پیراهن های کوتاه با آستین بلند و یا آستین کوتاه بسته به ذائقه خود در این قسمت استفاده کنید.

  1. انتخاب صندل

همانطور که می دانید یکی از کارکرد های مهم انواع صندل زنانه استفاده از آن در مناطق ساحلی و در کنار دریاست. زیرا می توانید به آسانی شن ها و ماسه های فرو رفته در میان انگشتان پای خود را خارج سازید. تنها به یاد داشته باشید که اگر از یک پیراهن زنانه ساحلی استفاده می کنید که قد آن تا مچ پای شما می رسد، مهم است که صندل هایی که به پا کرده اید، بدون نگین، گل و یا سگک های درشت باشند. چون احتمال گیر کردن انتهای پیراهن تان را به وجود آورده و موجب زمین خوردن شما می شوند.

  1. پیشگیری از سرما خوردگی

گاه پیش می آید که ساعاتی طولانی در کنار دریا هستید و بعد از یک روز پر جنب و جوش وقت آن رسیده است که از خود در برابر وزش باد عصر گاهی در اطراف ساحل محافظت کنید. یک پیراهن زنانه خود به تنهایی چنین توانایی را ندارد. پس با این حساب می توانید بر روی پیراهن زنانه ساحلی خود از یک بلوز زنانه دکمه دار استفاده کنید.ّ