نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه دکمه دار

پیراهن زنانه دکمه دار طرفداران زیادی دارد. این مسئله از آن جایی ناشی می شود که این مدل پیراهن زنانه برای هر سنی مناسب است. همچنین شما می توانید آن را در مکان ها و مناسبت های مختلفی بپوشید. از محل کار گرفته تا مهمانی. بنابراین برای مواقعی که می خواهید شیک و زیبا به نظر برسید بهتر است یک نمونه این پیراهن زنانه را در کمد لباس خود داشته باشید.

مزایای پیراهن زنانه دکمه دار

عموما پیراهن هایی که دکمه دارند چه در رسته لباس مردانه باشند و چه در رسته  لباس زنانه ، ویژگی های مشترکی دارند. این ویژگی ها می تواند به شرح زیر باشد.

  1. تناسب و راحتی با اندام های مختلف
  2. نه خیلی تنگ هستند و نه خیلی گشاد
  3. سرعت و راحتی در پوشش
  4. جای داشتن در استایل کلاسیک و هماهنگی با سایر آیتم های لباس موجود در استایل شما

راه هایی برای استفاده بهتر از پیراهن های دکمه دار

اگر شما هم یک پیراهن با این ویژگی ها خریداری کرده اید، در وهله اول با انعطاف بالای این پیراهن روبرو شده اید. آستین های مچی، یقه گرد  و احیانا وجود کمر بند در قسمت کمر نشانه هایی است که می تواند لباس شما را به عنوان یک لباس بیس برای استایل تان فراهم کند.

  1. مدل کلاسیک

شما می توانید این لباس را به صورت ساده و کلاسیک استفاده کنید. با یک جفت کفش زنانه مناسب و انواع اکسسوری زنانه ای که انتخاب می کنید، می توانید بسیار متفاوت و چشم گیر باشید. همچنین در صورت داشتن جای کمر بند می توانید از انواع مختلف کمربند هم بهره ببرید. به یاد داشته باشید که این استایل به شما این امکان را می دهد تا در فصل سرما تنها با پوشیدن یک ژاکت و یا پالتو زنانه گرم  شیک پوش باشید.

  1. پوشیدن با شلوار

درست همانند یک مانتو زنانه می توانید از پیراهن زنانه دکمه دار خود برای مواقعی که می خواهید از منزل بیرون بروید استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید انواع شلوار زنانه را با آن امتحان کنید. در ضمن شما می توانید این کار را با کمک یک کمربند و یا بدون آن انجام دهید.

  1. استفاده از پیراهن به جای کت

استفاده از یک بلیزر و یا پالتو به این صورت است که شما می توانید دکمه های خود را باز گذاشته و در زیر آن یک لباس دیگر بپوشید. این کار را می توانید با یک پیراهن زنانه دکمه دار هم امتحان کنید. این استایل که در برخی منابع به آن استایل لایه لایه هم گفته می شود. در واقع برگرفته از مواقعی است که شما می خواهید یک پالتو بپوشید.

  1. استفاده به شکل پیراهن مردانه

این مدل از پیراهن های زنانه در واقع ظاهری شبیه به انواع پیراهن مردانه دارند. شما می توانید این لباس را به گونه ای استفاده کنید که گویی یک پیراهن مردانه را برتن خود پوشانده اید. به این ترتیب که انتهای آن را داخل شلوار خود جمع کنید.