نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه جدید

” انتخاب و تهیه یک پیراهن زنانه جدید آن هم مطابق با مد آخرین چیزی است که باید ذهن شما را به خودش مشغول کند”. این جمله ای است که کارل لاگرفیلد ( karl lagerfeld ) به ما می گوید. خواسته او و همه طراحان برتر جهان این است تا شما استایلی را انتخاب کنید که مخصوص شما است و با شخصیت شما سازگاری دارد. دنیا همواره تغییر می کند و سبک های فراموش شدنی می آیند و می روند. آن کسی می تواند با اصالت باشد که شکاف عمیق میان لباس خود و کاراکتر شخصی خود را به خوبی پر کند.

انواع اکسسوری زنانه  و  لباس زنانه می آیند و می روند و خرید یک پیراهن زنانه جدید در صورتی باید شما را وسوسه کند که دقیقا بتواند آن چه که در درون شخصیت شماست را به خوبی نشان دهد.

راه های انتخاب یک پیراهن زنانه جدید

درست است که زیبا به نظر رسیدن از آن چه که فکر می کنیم آسان تر است. تاکید ما در دیبامد این است که قبل از انتخاب هر مدلی از پیراهن های زنانه جدیدی که به بازار می رسد به این فکر کنیم که دقیقا برای خودمان چه چیزی مهم است و می خواهیم چه خصوصیتی از کارکتر خود را در معرض دید دیگران قرار دهیم.

برهنه بودن همواره به معنای جذابیت مدل پیراهن شما نیست

انتخاب پیراهن زنانه ای که تا حدودی اندام شما را نمایان می کند، همواره به عنوان عاملی برای جذابیت شناخته نمی شود. در عوض به کارگیری این ویژگی به عنوان موردی که می تواند به جذابیت شما بیافزاید، نیازمند این است که آگاهی و دانش آن را به کار گیرید. به عنوان مثال اگر می خواهید بدن خود را از بالا نمایان کنید، نباید پاهای شما دیده شود و بالعکس. یا مثلا نمایان کردن بیشتر از یک قسمت از بدن شما می تواند از جذابیت شما به شکل قابل ملاحظه ای بکاهد.

استفاده از پیراهن هایی که هیچ گاه قدیمی نمی شوند

اینکه بخواهید هر چند وقت به خرید لباس مورد علاقه تان دست بزنید، عالی است. اما چه بهتر به عنوان یک پیراهن زنانه جدید که قصد خرید آن را داریم، مدل هایی را انتخاب کنیم که کلاسیک هستند و هیچ گاه قدیمی نمی شوند. پیراهن زنانه دکمه دار به عنوان یک نمونه کلاسیک هستند که هیچ گاه از فرم نمی افتند. آن ها  می توانند در کنار آیتم های جدید به کار روند و با هر شلوار زنانه ای هماهنگ شوند.

با توجه به آیتم های کمد لباس خود اقدام به خرید کنید

انواع اکسسوری هایی که در کمد لباس شما جای گرفته اند از جمله انواع کیف زنانه و کفش زنانه می توانند راهی را به شما در انتخاب پیراهن زنانه جدیدی که می خواهید خریداری کنید، نشان دهند. از آن جایی که شما می خواهید در خرید خود و بودجه ای که دارید صرفه جویی نمایید، توجه به این نکته می تواند تا حد زیادی برای شما مهم باشد. هیچ گاه نیازی نیست در تغییر استایل خود با عجله و شتاب زدگی عمل کنید.