نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه ترکی استانبولی

شاید شما هم از مشتریان پیراهن ترکی استانبولی بوده اید. یا به خاطر تاثیر تبلیغات آن را خریداری کرده اید و یا شیفته کیفیت و ظاهر آن شده اید. چند سالی بود که اجناسی که در ترکیه تولید می شد و با قیمت ارزان در اختیار مشتریان ایرانی قرار می گرفت، توانسته بود تا حدود زیادی بازار ایران را به تسخیر خود درآورد. با افزایش تحریم ها و بالا رفتن نرخ ارز فرصتی برای تولیدی های ایرانی فراهم شد تا فرصت دوباره ای برای جلب اطمینان مشتریان داشته باشند. اما چه شد که ترکیه توانست بازار ایران را به دست خود بگیرد؟ این مقاله دیبامد می خواهد این موضوع را با برند های مختلف و مطرح ترکی در زمینه لباس زنانه بررسی کند.

برند های پیراهن زنانه ترکی استانبولی

ترکیه کشوری بزرگ است که پلی بین آسیای غربی و اروپای شرقی است. بنابراین می توان ترکیه را به یکی از با ارزش ترین سرزمین های جهان دانست. این منطقه که می تواند تا حد زیادی از لحاظ تاریخی به منطقه آناتولی مشهور بوده است. از زمان های بسیار قدیم، محلی برای تبادل و انجام امور بازرگانی بین کشور ها و تمدن هایی نظیر یونان، پارس، روم و بیزانس و امپراطوری عثمانی بوده است.

همه این تمدن ها و فرهنگ ها توانسته اند به رشد این منطقه کمک کنند و سبب بروز سبک زندگی پر جنب و جوش استانبول شده است. بهترین مارک های ترکی نیز از این سبک زندگی برخاسته اند.

برند herry 

شاید شما هم تا به حال پیراهن زنانه ترکی استانبولی با مارک هری را خریداری کرده اید. و یا در جایی مشاهده کرده اید. در واقع این برند از بهترین برندهای ترکی است و از سال 1992 شروع به فعالیت کرده است. برند هری یک برند برای لباس های شیک و با کیفیت بالاست. هری با طراحی های مدرن و خلاقانه خود اولین گزینه برای انتخاب انواع پیراهن زنانه در داخل و خارج از ترکیه بوده است.

برند LC Wikkiki   

فروشگاه های ال سی وایکیکی که امروزه در پاساژ های معتبر تهران و سایر کلان شهر های ایران به چشم می آید، یک مارک تجاری چند فرهنگی است که در فرانسه تاسیس شده و در ترکیه رشد و پروزش یافته است. این برند که در طول 17 سال عمر خود همواره در حال رشد در بازار جهانی بوده است. در رده فست فشن قرار دارد و تولید کننده انواع لباس مردانه، لباس بچه گانه و زنانه است. تهیه یک پیراهن زنانه ترکی استانبولی درایران کار سخت و پیچیده ای نیست.

برند Koton 

از معروف ترین برند های کشور ترکیه و یک برند چند ملیتی و معتبر است. در ایران نیز نمونه های پیراهن زنانه ترکی استانبولی با برند کوتون محبوبیت زیادی دارند. این برند که در ابتدا در سال 1988 و از یک کارگاه 25 متری در یکی از شهر های ترکیه آغاز به کار کرد، توانست با کیفیت و سایز بندی مناسب و قیمت های متوسطی که داشت، به سرتاسر جهان رفته و امروزه به یکی از برند های بزرگ و توسعه یافته ترکی تبدیل شود.