نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه بلند

به تازگی پوشیدن پیراهن زنانه بلند مد شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. شما می بینید بسیاری از بانوان در بیرون از منزل و برای قدم زدن در خیابان، برای بیرون رفتن با دوستان و یا رفتن به قرار ملاقات های مهم یک پیراهن بلند می پوشند. مزیت اصلی این لباس ها این است که بلند هستند. این موضوع می تواند آن ها را بسیار شیک و فوق العاده نشان دهد. با این همه بسیاری از افرادی که از دیدن این استایل لذت می برند نمی دانند که چگونه می توانند با این مدل از پیراهن زنانه استایل های مختلفی بسازند، قوانین مربوط به نحوه صحیح پوشیدن آن ها را رعایت کنند و از لوازم جانبی یا همان انواع اکسسوری زنانه استفاده کنند.

راهنمای پوشش پیراهن زنانه بلند

این بخش از مقاله دیبامد می خواهد به شما بگوید که شما می توانید چگونه با کمک یک پیراهن بلند فوق العاده به نظر رسیده و احساس اعتماد به نفس و زیبایی داشته باشید. این مقاله می تواند به شما قبل از خرید پیراهن زنانه بلند کمک زیادی کند.

استفاده از کفش های ورزشی

بسیاری از افراد هنوز فکر می کنند که پوشیدن این مدل از انواع  لباس زنانه بسیار عجیب به نظر می رسد. معمولا شما می توانید به همراه این لباس یک جفت کفش زنانه ورزشی استفاده کنید. این ترکیب از آن جایی می تواند زیبا باشد که احساس راحتی و شیک بودن را توامان به شما منتقل می کند. گرچه این ترکیب مدتی است که دیگر قدیمی شده و جزو آن سبک از پوشش هایی درآمده است که کلاسیک شده اند.

کت جین و صندل

برای پیاده روی در یک روز بهاری و یا پاییزی، کت جین خود را فراموش نکنید. در روزهای بهاری می توانید از یک جفت صندل زنانه لژ دار هم استفاده کنید. این ترکیب زیبا می تواند بسیار شیک و بامزه باشد. همچنین می تواند این فواید را هم داشته باشد:

  • شما را تازه تر و جوان تر نشان می دهد
  • رنگ کت های جین خنثی است و بنا براین شما می توانید از عدم تطابق آن با رنگ پوست خود، خیالتان راحت باشد.
  • در این استایل پاهای شما بلند تر و برجسته تر به نظر می رسد

استفاده از کمربند

اگر شما می خواهید یک پیراهن بلند زنانه بپوشید، مطمئن باشید که استفاده از یک کمربند می تواند شما را بهتر نشان دهد و اندام شما را برجسته تر نمایان کند. اما اگر به استفاده از کمربند علاقه ای ندارید، ایرادی ندارد. می توانید از یک پیراهن بلند استفاده کنید که به یک دامن ماکسی زنانه شکاف دار متصل شده است.

استفاده از کفش های پاشنه بلند

استفاده از کفش هایی که پاشنه های بلندی دارند، می توانند شما را لاغر تر و قد بلند تر نشان دهند. این مورد می تواند به شما کمک زیادی بکند تا با فرم بهتری در مجالس و مهمانی ها حاضر شوید. می تواند برای خانم هایی که قد کوتاهی دارند و یا دچار اضافه وزن هم هستند بسیار مفید باشد.