نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه اسپرت

تعریف پیراهن زنانه اسپرت با آن چیزی که ما در فرهنگ لباس پوشیدن ایرانی می شناسیم با کل دنیا متمایز است. عموما پیراهن هایی با پارچه های نخی، الیاف طبیعی، جرسه و جودون که با مدل هایی جیب دار، گشاد و آزاد هستند، در نظر پیراهن هایی اسپرت می آیند. در حالی که استایل ورزشی یا لباس های اسپرت دقیقا همان آیتم های ورزشی است که ورزشکاران در هنگام انجام فعالیت های ورزشی برتن می کنند.

ما در سایت دیبامد می خواهیم ذهنیت شما را به سمت درستی سوق بدهیم. به این منظور شما این عنوان را تنها در کنار لباس هایی می بینید که می توانند به عنوان پیراهنی اسپرت در زمان انجام فعالیت های ورزشی بر تن شما پوشیده شوند.

روش هایی برای پوشیدن پیراهن زنانه اسپرت

اگر می خواهید لباس زنانه اسپرت بر تن کنید، به چند آیتم اساسی احتیاج دارید. این لباس ها می تواند شامل موارد زیر باشد:

همچنین شما می توانید موارد فوق را با ژاکت زنانه دنیم یا همان جین و شلوار جین نیز هماهنگ کنید. در این میان جین هایی که به سبک پانک شبیه اند، هماهنگی بهتری در استایل ورزشی شما ایجاد می کنند.

به یاد داشته باشید که شما می توانید به طور کلی با الهام از جزئیاتی که در لباس ورزشکاران به کار رفته و همچنین لوازم جانبی آن ها ظاهر خود را تکمیل نمایید.

اما می توانید با پیروی از نکات اساسی که در ادامه می آید، برای هر مناسبتی از پیراهن زنانه اسپرت خود استفاده نمایید.

  1. لباس هایی راحت انتخاب کنید

ورزشکاران باید لباس هایی بپوشند که محدودیتی برای دامنه حرکت آن ها ایجاد نکند. این بدان معناست که لباسهایی کژوال و استرچ می توانند انتخاب مناسبی برای داشتن یک استایل اسپرت باشند. به عنوان مثال انتخاب شلوار های گشاد و جین به شلوار های اسکینی و چسبان ارجحیت دارد.

  1. آیتم های ورزشی مختلف را بشناسید

این جمله به این معنی است که شما می توانید بر حسب علاقه خود از لباس های یک ورزش خاص استفاده کنید. استفاده از شلوارک بسکتبالی به شما این اجازه را می دهد که از یک تیشرت زنانه اورسایز و بزرگ استفاده کنید. شما می توانید یک پیراهن زنانه اسپرت را که نمادی از یوگا روی آن است به همراه یک شلوار لگ بپوشید.

همچنین یک پولوشرت زنانه را می توانید به همراه یک دامن کلوش کوتاه سفید رنگ پوشیده و شبیه به تنیسور های حرفه ای شوید.

  1. اکسسوری های ورزشی انتخاب کنید

استفاده از نقش و نگار هایی که عموما در لباس های ورزشی از جمله پیراهن زنانه ورزشی دیده می شود مانند خطوط راه راه افقی، برش های استین رگلان، لوگو های ورزشی مانند اسب دوانی، دومیدانی و … می توانند در هر کدام از آیتم هایی که به عنوان اکسسوری زنانه مورد استفاده شما واقع می شوند، به کار گرفته شوند. به عنوان مثال گردنبندی که نماد یک چوگان سوار را دارد و یا عینک آفتابی که از نقش های توپ الهام گرفته است می تواند در استایل شما غوغا کند.