نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زنانه آستین کوتاه

بارها پیش آمده است فکر کردید که آیا پوشیدن یک پیراهن زنانه آستین کوتاه مناسب است یا نه؟ یا اینکه کدام مدل پیراهن زنانه می تواند برای شما مناسب باشد. مسئله این است که اگر قرار بود لباس های بدون آستین برای همه مکان ها و همه مناسبت ها مناسب باشند، می توان گفت که نام متفاوتی روی آن ها نمی گذاشتند.

نحوه پوشیدن یک پیراهن زنانه آستین کوتاه

اگر شما هم تا به امروز به این موضوع دقت کرده باشید، عموما هر پیراهنی که آستین های آن کوتاه یا بدون آستین باشند، را با یک لباس دیگر مانند یک کت، بلیزر و یا یک مانتو جلو باز بر تن کرده باشید، به راحتی تغییر چهره می دهد.

  • لباس های بدون آستین مناسب استایل های کژوال و راحت هستند.
  • آن ها را می توان به صورت لایه لایه پوشید.
  • می توانند ترکیب رنگی شان از آن جایی که رنگ بیشتری از پوست را نشان می دهند از اهمیت برخوردار باشد.

بنابراین اگر شما هم به نکاتی که در ادامه آمده است دقت نمی کنید و یا با پوشیدن یک پیراهن زنانه آستین کوتاه مشکل دارید، بهتر است از خرید اینترنتی و یا حضوری یک پیراهن زنانه صرف نظر کنید.

پیراهن آستین کوتاه با تاپ فرق دارد

بسیاری از مشتریان دیبامد تصور می کنند که تاپ زنانه همان پیراهنی است که آستین های آن کوتاه است. در حالی که اصلا این گونه نیست. تاپ ها عموما لباس هایی هستند که آستین نداشته و در زیر لباس های آستین دار همچون یک پیراهن زنانه آستین بلند پوشیده می شوند. اما پیراهن های آستین کوتاه را می توان به تنهایی هم بر تن کرد. زیرا آستین های آن تا میانه بازوان می رسد.

  1. در هوای خنک

شما می توانید یک پیراهن زنانه آستین کوتاه را زیر یک ژاکت زنانه برتن کنید. این ساختار در واقع به شما امکان کم یا زیاد کردن لباس های تان را می دهد. شما می توانید به آسانی در هنگام گرم شدن هوا در داخل منزل ژاکت خود را درآورده و دمای بدن خود را کم تر کنید.

  1. در هوای تابستانی

با شروع فصل گرما، تمایل به پوشیدن لباس هایی که جلوباز هستند، بیشتر می شود. یکی از نگرانی های عزیزانی که می خواهند مانتوی جلوباز بپوشند این است که چه آیتمی را می توانند در زیر مانتو خود بپوشند تا نه تنها خنک بمانند، بلکه پوشش آن ها هم به درستی صورت گیرد. این را می توان با پوشیدن یک پیراهن با آستین های کوتاه به راحتی حل کرد.

  1. همراه با دامن

در بسیاری از فرهنگ های پوشش سنتی عموما دامن زنانه را به همراه پیراهن می پوشند. اما استفاده از پیراهنی که آستین های آن کوتاه است معمولا کمتر از دیگر مدل ها طرفدار دارد. زیرا شما باید همیشه روی آن یک لباس دیگر هم بپوشید. این موضوع را می توان با کمک یک روپوش سبک به آسانی حل کرد. و این در حالی است که شما می خواهید شیک پوش و جذاب بمانید. بنابر این بهتر است این دو نکته را رعایت کنید:

  • پیراهن زنانه آستین کوتاه برای یک لایه زیری استفاده می شود.
  • هر عنصری از لباس زنانه را می توانید با آن ست کنید. زیرا خود سرشار از حس زنانه است.