نمایش 1–30 از 31 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن زمستانی زنانه

در حالی که هوای زمستانی رو به سردی گذاشته و دما به منفی صفر درجه می رسد، یک پیراهن زمستانی زنانه به یک بانوی شیک پوش کمک می کند تا زیبا و متفاوت به نظر برسد. لباس های زیادی وجود دارند که می توان از آن ها در هوای سرد پاییز و زمستان استفاده کرد.

مواردی شبیه به ژاکت زنانه، انواع پلیور زنانه و پالتو زنانه های زمستانی و زیبا. با این همه داشتن یک پیراهن زمستانی به شما این امکان را می دهد که در مهمانی ها و مجالس راحت تر باشید. هر چه باشد لایه لایه پوشیدن لباس ها و تحمل در زیر این وزن سنگین برای مدتی آن هم در فضای سربسته کمی طاقت فرساست. این پیراهن به شما کمک می کند تا علاوه بر گرم بودن، به شیک ترین فرد آن جمع هم تبدیل شوید.

انواع مختلف پیراهن زمستانی زنانه

اگر قصد خرید یک پیراهن زمستانی زنانه را دارید، بهتر است قبل از هر چیز با انواع مدل های آن آشنا شوید:

  1. پیراهن زمستانه اورسایز

اگر تا به امروز یک پیراهن کلاسیک بافتنی را تهیه نکرده اید، بهتر است برای یکبار هم شده به آن فکر کنید. گشاد بودن و راحتی این پیراهن زنانه به شما کمک می کند تا بامزه به نظر بیاید. و ناخودآگاه احساس دوستی، بازیگوشی و در عین حال سکون و آرامش را به اطرافیانتان منتقل کنید. این پیراهن ها را می توان با کمک یک کمربند و چکمه در استایل های متعدد مورد استفاده قرار داد.

  1. پیراهن های تهیه شده از چرم

بسیاری از ما فکر می کنیم که نمی توان از چرم به غیر از لباس های بیرونی استفاه کرد. در حالی که امروزه این پیراهن ها ترند شده اند و جلوه بسیار خاصی دارند. با ایجاد سایه روشن های فراوان به دلیل براق بودن جنس پارچه های چرمی، می توان گفت این پبراهن زمستانی زنانه می تواند در زمره یکی از پر زرق و برق ترین لباس های زنانه به شمار آید.

  1. پیراهن های چسبان و کلاسیک بافتنی

از جمله زیبا ترین مدل های پیراهن های زنانه که در فصل سرد سال مورد استفاده قرار می گیرند، همین لباس های استرچی هستند که از نخ کاموا بافته شده اند. آن ها می توانند تا حد زیادی شما را لاغر تر و کشیده تر نشان دهند. مخصوصا اگر شما این پیراهن زمستانی زنانه را در رنگ های خنثی و تیره انتخاب کرده باشید. عموما تفاوت عمده ای که این پیراهن ها با هم دیگر دارند در موارد زیر است:

  • آستین بلند یا کوتاه
  • مدل یقه
  • قد پیراهن

شما با کمک این پیراهن ها می توانید از انواع آیتم های کلاسیک نظیر شلوار زنانه و دامن مجلسی زنانه استفاده کرده و کلاسیک پوش حرفه ای به نظر برسید.

  1. پیراهن های زمستانی جلو باز

این پیراهن ها برای داشتن یک استایل کژوال و زیبای زمستانه بسیار مفیدند. شما می توانید با استفاده از این پیراهن ها آزادی حرکت بیشتری را تجربه کنید. از خوبی های این مدل ها این است که شما می توانید با یک لباس دیگر نظیر تاپ یا تیشرت زنانه به ظاهر خود جلوه تازه ای ببخشید.