نمایش 1–30 از 32 نتیجه

نمایش 9 24 36

پیراهن آستین کیمونو

این روزها که همه ما میل عجیبی به راحتی و سادگی پیدا کرده ایم، پیراهن آستین کیمونو یکی از ترند های محبوب شده است. در اصل پیراهن های آستین کیمونویی، لباس هایی هستند که از روی لباس سنتی ژاپن الهام گرفته شده اند. ممکن است تصور شود که کت های کیمونویی یا ژاکت های کش باف که با این مدل بافته می شوند، تنها برای فصل پاییز و زمستان مناسب هستند. اما این درست نیست.

روش های پوشیدن یک پیراهن آستین کیمونو

پیراهن هایی که با روش آستین کیمونو دوخته می شود و یا با الهام از این الگو طراحی می شوند، می توانند سادگی و زیبایی را توامان به استایل شما اضافه کنند.

آن ها در انواع طرح و پارچه ها تهیه می شوند و زیبا هستند. می توانید از آن ها برای لباس هایی که در تابستان پوشیده می شوند، استفاده نمایید. همچنین نمونه هایی از آن که با پارچه های ضخیم تهیه شده اند، می توانند برای روزهای پاییزی و گرم تر نگه داشتن شما کمک باشند.

همچنین انعطاف این مدل از پیراهن زنانه بسیار بالاست و دست شما را برای انتخاب سایر آیتم هایی که می خواهید با آن هماهنگ کنید، باز می گذارد.

  1. سبک، راحت، تابستانی

یک تیشرت ساده را برتن کنید. ترجیح ما این است که کمی بلند باشد و یک شلوارک زنانه بپوشید. حالا یک پیراهن کیمونو بلند و جلو باز را روی آن بپوشید. به این ترتیب این امکان را دارید که هر زمان که بخواهید آن را در آورده و راحت باشید.

  1. آزاد و پوشیده تر

برای داشتن یک ظاهر زیبا و پوشیده می توانید از یک شلوار به همراه یک تاپ زنانه استفاده کنید. پوشیدن یک پیراهن آستین کیمونو جلو باز روی آن می تواند در عین خنک نگه داشتن شما در هوای گرم سال، شما را پوشیده تر نشان دهد.

  1. با یک پیراهن تابستانی

یک پیراهن زنانه برتن کنید  و روی آن یک پیراهن کیمونویی بپوشید. دکمه های آن را باز بگذارید و آستین های آن را تا بزنید. به این ترتیب می توان گفت عمق بیشتری به ظاهر خود می بخشید.

  1. ترکیب طرح و سادگی

اگر یک تیشرت طرح دار دارید که خیلی شلواغ است می توانید از یک پیراهن آستین کیمونو که از پارچه های ساده و بدون نقش دوخته شده است، استفاده کنید و روی آن برتن کنید تا تعادل را در ظاهر خود ایجاد نمایید. همچنین می توانید این کار را به صورت برعکس انجام دهید. به این ترتیب که یک تیشرت بدون طرح را به همراه یک پیراهن زنانه گلدار که به صورت کیمونی است برتن کنید.

  1. تزریق رنگ در استایل شما

بسیاری از شما می خواهید که اگر یک تیشرت مشکی را به همراه یک شلوار مشکی پوشیده اید، یک پیراهن آستین کیمونو را به آن اضافه کنید تا به این ترتیب رنگ و طراوت را به استایل خود اضافه نمایید. این موضوع می تواند به شما این امکان را بدهد تا ظاهر خود را از یک رنگی درآورده و در عین حال گزینه های متفاوتی را با آن تجربه نمایید.