مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پولوشرت مشکی

اگر چه پولوشرت مشکی یک آیتم فوق العاده حساس در کمد لباس زنانه و مردانه است اما، انتخاب  و تطبیق یک شلوار مناسب با ان می تواند حساس تر هم باشد. این موضوع از آن جای است که باید شلوار، کفش، کت و سایر لباس های شما با هم دیگر مطابقت داشته باشد و به رنگ پوست و چشم شما هم بیاید.

خوشختانه روش هایی که ما در دیبامد می خواهیم در اختیار شما قرار دهیم چندان پیچیده نیست. زیرا ما با بیان تئوری رنگ ها و آشنایی با نحوه کار آن ها این مسیر را برای شما هموار تر می کنیم.

با پولوشرت مشکی چه رنگ هایی بپوشیم؟

اگر می خواهید یک پولوشرت بپوشید، قطعا آیتم های بعدی که پشت سر آن ها انتخاب می کنید شامل:

است. ما در این جا می گوییم که چه رنگ هایی و چه سبک هایی را می توانید انتخاب کنید تا استایلی کاملا مناسب و ورد تایید استایلیست ها داشته باشید.

انتخاب رنگ مناسب:

هر رنگی که مستقیما روبروی هم دیگر در چرخه رنگ ها یا دایره رنگ ها قرار گرفته باشد، مکمل یکدیگر به حساب می اید. این بدان معنی است که اگر شما سایه های مکمل را به درستی و در کنار هم دیگر مورد استفاده قرار دهید، یک پوشش کامل و درست خواهید داشت.

رنگ های مکمل کنتراست خوبی ایجاد می کنند. و اجازه می دهند عناصر مختلف به کار رفته در پوشش شما، بیشتر خود را نشان دهند. از این وست که استفاده از رنگ هایی مانند سفید، طلایی، خاکی و یا شتری به همراه پولوشرت مشکی شدیدا توصیه می گردد.

انتخاب رنگ ها با توجه به رنگ پوست:

اگر رنگ پوست شما روشن و یا کمرنگ است، از پیراهن های روشن مانند سفید، بژ، پاستل و زرد استفاده نکنید. این رنگ ها شما را سفید تر و بی حال تر نشان می دهند. اما رنگ های تیره تر مانند قهوه ای، بنفش و قرمز تیره، شما را بیشتر درک کرده و زیبایی شما را بهتر نمایان می کنند.

لباس های خود را در چه استیالی انتخاب کنید:

همانطور که می دانید پولوشرت مشکی انعطاف بالایی ندارد. یک لباس سمی کژوال است و می تواند با انتخاب های هوشمندانه در استایل های ورزشی، کژوال و نیمه رسمی جا باز کند. برای این منظور به یاد داشته باشید:

  1. هیچ گاه از مانتو های رسمی به همراه پولوشرت خود استفاده نکنید. بله مانتوهای جلو باز به همراه لگ ورزشی گزینه مناسبی است که با پولوشرت ها می توانند هماهنگ گردند.
  2. از پوشیدن کفش های مجلسی به همراه پولوشرت مشکی چشم پوشی کنید. کفش های ورزشی، کفش های لوفر، کالج و .. می توانند گزینه مناسب تری به حساب آیند.
  3. از پوشیدن شلوار های کلاسیک به همراه پولوشرت جدا خودداری کنید. شلوار هایی که می توانند به همراه پولوشرت مشکی پوشیده شوند شلوارهایی هستند در وهله اول اسپرت هستند و ثانیا رنگ های روشنی دارند. به این ترتیب شلوار جین با رنگ روشن می تواند گزینه ایده آلی باشد.