مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پولوشرت لاگوست

با وجود اسم و برند معروف پولوشرت لاگوست که یک علامت تمساح است باز هم بسیاری ازن برند معروف را نمی شناسند و با تاریخچه آن اشنا نیستند.

ما در فروشگاه اینترنتی دیبامد از ان جایی که عاشق لباس ها هستیم، عاشق افراد مشهور و طراحان مد هستیم. کسانی که با خلاقیت توانسته اند، لباس هایی کاربردی و بی نهایت زیبا را برای دیگران به ارمغان بیاورند. ما کمک خواهیم کرد تا این افراد به خوبی و به درستی شناخته شوند.

تاریخچه پولوشرت لاگوست:

تاریخچه برند لاگوست با فردی آغاز می شود که شیفته مد است و با نگاه تیز بین خود می توانست کمبود ها و کاستی های یک لباس ورزشی را تشخیص دهد و در صدد رفع آن ها برآید.  رنه لاکوست “René Lacoste” یک تنیسور فرانسوی بود که برای اولین بار در سال 1933 لباس و پوشش تنیسور ها را به کلی تغییر داد.

در اوایل لباس تنیس، بسیار دست و پاگیر بود:

همان طور که می دانید تنیس ورزشی بود که از همان ابتدا تفریح و ورزش افراد ثروتمند و حتی پادشاهان بود. بالطبع این افراد حاضر به پوشیدن هر گونه لباسی نبودند. آن ها با پیراهن مردانه استن کوتاه یا استین های بالا زده، کراوات و شلوار های پارچه ای رسمی فلانلی به بازی تنیس می پرداختند.

کاملا واضح بود این مدل از لباس پوشیدن هرگز نمی توانست به چابکی و انعطاف یک تنیسور کمک کند. به این ترتیب رنه لاگوست که خود به تنیس می پرداخت، پیراهنی آستین کوتاه به رنگ سفید و از جنس الیاف طبیعی پنبه که قابل تنفس هم بود طراحی و تولید کرد.

ویژگی های پولوشرت لاگوست:

در همان ابتدا ویژگی های منحصر به فرد پیراهن طراحی شده لاگوست مورد توجه همگان قرار گرفت. این ویژگی ها عبارت بودند از:

  • یقه برگشته که باعث جلو گیری از تابش مستقیم نور آفتاب به گردن بازیکن ها می شد.
  • سبکی و راحتی لباس برای ورزشکاران
  • کوتاه بودن آستین های لباس که باعث می شد دیگر نیازی به بالا زده آستین نباشد
  • دکمه دار بودن آن که سبب می شد دیگر نیازی به وجود کروات برای تنظیم بازی یقه پیراهن نباشد.
  • بلند بودن قد آن در پشت که می شد آن را در داخل شلوار فرو کرد.

آرم تمساح معرف برند لاگوست:

بعد از آن که لاگوست پیراهن خود را در مسابقات ازاد ایالات متحده در سال 1936 رونمایی کرد، با توجه به استقابل همگان تصمیم به تاسیس برند خود گرفت. وی موفق شد در سال 1933 این پولوشرت ها را با نام تجاری لاگوست و با لوگو یک تمساح ثبت نماید.

پس از یک مسابقه تنیس در بوستون آمریکا در سال 1927، یک خبرنگار اعلام می کند که رنه لوکوست با مربی خود بر سر یک چمدان تمساح شرط بندی کرده اند. به این ترتیب بود که او لاگوست را یک تمساح لقب می دهد و تا سال ها بعد این عنوان به نشان تجاری پولوشرت لاگوست تبدیل می گردد.

با گذر زمان تغییر اندازه لوگو و هم چنین ایجاد کالیته های رنگی در تولید پولوشرت لاگوست آن هم در زیر مجموعه پولوشرت مردانه و پولوشرت زنانه این امکان را به طرفداران خود می دهد که با توجه به سلیقه و کاربرد خود دست به انتخاب بزنند.

آن چه که واضح است ثابت ماندن ارزشهایی چون وقار، راحتی و شیک بودن در پولوشرت های برند لاگوست است که در طول زمان ثابت مانده اند.