مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پولوشرت زنانه جودون

چه چیزی پولوشرت زنانه جودون را از پولوشرت پنبه ای زنانه متمایز می کند؟ این سوالی است که در این مقاله از سایت دیبامد و برای شما خوانندگان گرامی می خواهیم جواب دهیم.

قطعا برای همه ما پیش آمده است که در هنگام خرید پولوشرت زنانه به این مسئله مهم که کدام جنس ان می تواند برای شما مفید باشد، به چالش کشیده شده اید.

چه چیزی پولوشرت زنانه جودون را از سایر آیتم ها متفاوت می کند؟

لباس های پنبه ای ورزشی یک تاریخ غنی دارند و جزئیات زیادی از تغییرات آن ها در طول تاریخ ثبت شده است. در طول زمان، لباس های استین بلندی که برای بازیکنان چوگان دوخته و طراحی می شد تا نمونه های راحت و سبکی که بعد ها توسط رنه لاکوست تحت عنوان پولوشرت های لاکوست و در دهه های اخیر توسط رالف لورن با پارچه های جودون طراحی شده بود.

ساختار پارچه:

این مورد یکی از اصلی ترین تفاوت های تی شرت زنانه و مردانه با پولوشرت جودون است. الیاف حلقه ای که در بافت پارچه های این پولوشرت ها موجود است، باعث به وجود آمدن کشش های مناسب و جذب بیشتر عرق بدن و در نتیجه راحتی ورزشکار می شوند.

کلاسیک و قدیمی:

پارچه های جودون اولین نمونه های پارچه به کار رفته در تهیه پولوشرت زنانه و پولوشرت  مردانه بودند. این پارچه ها که با نام وافل و یا لانه زنبوری شناخته می شدند، بافت های جذاب و سنتی ای داشتند که می توانست کاربرد های زیادی را برای پولوشرت ها ایجاد کنند. علی رغم وزن سنگین تری که نسبت به پارچه های الیاف طبیعی نظیر پنبه ای داشتند، باز هم بسیار مورد استقبال و طرفداری قرار گرفتند.

قابلیت تنفس:

همانطور که از اسمش پیداست، این ویژگی برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بیشتری دارند، بسیار مهم و ارزشمند است. پولوشرت جودون با داشتن منافذ کافی قابلیت تنفس بالایی را ارائه می دهند. آن ها می توانند باعث گردش مناسب هوا در نزدیکی پوست بدن شما گردند.

دوام و ماندگاری:

یک پولوشرت از جنس پارچه جودن، می تواند تا مدت زیادی در کمد لباس شما باقی بماند. این محصول از آن جایی که در هر شستشو مقاوم تر هم می گردد از عمر مفید بالایی برخوردار است. عموما کسانی که از این مدل بالاپوش استفاده می کنند بعد از مدتی آن را به خاطر خستگی و یکنواختی از رده خارج می کنند نه استهلاک و یا خرابی محصول.

عدم ایجاد چین و چروک:

باز هم این موهبت را می توان مدیون بافت گره ای و فضای خالی میان آن ها در الیاف پارچه جودون دانست. آن ها در مقابل چروک شدن مقاوم هستند و بعد از مدتی می توانند به حالت اولیه خود بازگردند. شاید همین خاصیت است که باعث می گردد، پولوشرت جودون را نتوان به راحتی اتو کشی کرد. زیرا در مقابل حرارت و فشار اتو نیز تغییر چندانی نمی کنند. صرفا می توان آن را با کمک بخار اتو و رطوبتی که از قبل روی ان است به هر حالتی که مطلوب بود با استفاده از اتو در آورد.