مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

پوشاک الیاف طبیعی

اگر هنوز به فکر استفاده از پوشاک الیاف طبیعی نیفتاده اید، باید بگوییم که میزان زیادی از عمر خود را بیهوده تلف کرده اید.

پوشاکی که با الیاف طبیعی تهیه می شوند، اصولا انتخاب ارجح کسانی است که به سلامت و حفظ آرامش خود اهمیت می دهند. پارچه های الیاف طبیعی، با فروتنی و لطافت بی حساب خود، از کیف های ساده گرفته تا لباس های مجللی که با تنوع بالا طراحی و اجرا می شوند، می توانند در کمد لباس زنانه و لباس مردانه شما بدرخشند. نسل بشر از 5 هزار سال قبل از میلاد مسیح، لذت پوشیدن پوشاک الیاف طبیعی را به خوبی درک کرده است.

این موضوع را می توانید در شواهدی که نشان می دهد به خوبی ببینید. همچنان مانند گذشتگان خود، پنبه بیشترین ماده اولیه مصرفی و یک نمونه فیبر طبیعی است که در ساخت پارچه ها و لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های برتر پوشاک الیاف طبیعی:

انعطاف بالای پارچه های الیاف طبیعی:

می توان گفت پنبه یک نمونه همه کاره در تولید پوشاک است. هم چنین می توان با استفاده از آن انواع پوشاک و لباس بچه گانه و زنانه و مردانه را تولید کرد.

شما پارچه های طبیعی و نخی را می توانید در لباس های کار، لباس ورزشی، و یا هر مدا از اکسسوری های دست ساز مشاهده کنید.

اگر شما به عنوان یک لباس مجلسی، از لباس مجلسی با الیاف طبیعی استفاده کرده باشید، به راحتی می توانید تفاوت آن را با زمان هایی که این کار را نکرده اید، احساس کنید. راحتی شما در این لباس ها و احساس سبکی که می کنید، مثال زدنی نیست.

دوام بالا و استحکام خوب:

برخلاف سایر پارچه ها که برای داشتن استحکام و ماندگاری، نیاز به دستکاری های ظریفی دارند، پوشاک الیاف طبیعی که از پارچه های الیاف طبیعی همچون پنبه ساخته شده اند، از استحکام بالایی برخورداند. این لباس ها در شستشوی زیاد، در موارد گوناگون نظیر کشیده شدن، از استحکام بالایی برخوردارند. بسته به کیفیت لباس های با الیاف طبیعی ، رنگ آن ها نیز در دفعات بالای شستشو همچنان ثابت می ماند.

پوشاک الیاف با طبیعی شما را خنک نگه می دارد:

لباس های ساخته شده با الیاف طبیعی، برای کسانی چون بانوانی که دچار یائسگی شده اند و یا افرادی که در هوای گرم و خشک زندگی می کنند، ایده آل هستند. افرادی که دچار سوختگی های شدید پوستی شده اند، کسانی که حساسیت های پوستی شان با قرار گرفتن در هوای گرم، تشدید می گردد، بهتر است از این لباس های الیاف طبیعی استفاده کنند.

این مسئله به دلیل وجود ویژگی هایی نظیر کنترل رطوبت و خاصیت تنفسی این پارچه های الیاف طبیعی است.

پوشاک الیاف طبیعی بدون بو هستند:

پارچه های به کار رفته در تولید پوشاک با پارچه های طبیعی، عرق بدن را جذب نمی کنند. این مسئله از آن جایی ناشی می شود که این پارچه ها، بیس روغنی دارند. شما می توانید به همین دلیل این مدل از پوشاک _ و سایر لباس های بخش مد و هنرهای دستی دیبامد می بیند و اغلب از الیاف طبیعی ساخته شده اند _ را بارها بپوشید و کمتر بشورید.