مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور یقه اسکی

در این مقاله از دیبامد می خواهیم به بررسی استایل های مختلفی که می توان با پلیور یقه اسکی امتحان کرد، بپردازیم. در واقع این آیتم یکی از آیتم های محبوب کلاسیک به شمار می آید که می توان با کمک آن مدل های بیشماری از سبک ها را امتحان کرد. محبوبیت این لباس تا آن جایی است که به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر از کمد لباس زنانه یک بانوی مینیمالیست و یا کلاسیک پوش رویش حساب باز می کنیم.

پلیور زنانه با یقه اسکی توانسته است ویژگی های منحصر به فردی را به استایل شما اضافه کند. شیک بودن، وقار و قدرت از مشخصات بارزی هستند که می توان آن را در فردی که یک پلیور بافتنی زنانه با یقه اسکی می پوشد به وضوح دید.

بررسی چند نمونه استایل با پلیور یقه اسکی:

همان طور که می دانید، آیتم های پوششی کلاسیک را می توان به عنوان آیتم هایی در نظر گرفت که هیچ گاه از مد نمی افتند و می توان به کمک آن ها استایل های متفاوتی را تجربه کرد. پلیور های یقه اسکی نیز از این مورد جدا نیستند. آن ها می توانند به آسانی و با انواع لباس های زمستانی شما نظیر پالتو زنانه و مدل های متنوع ژاکت زنانه هماهنگ شوند.

  1. ترکیب یقه اسکی با جلیقه بافتنی:

شما می توانید از جلیقه ها که آخرین ترند های چند سال گذشته هستند، در استایل خود استفاده نمایید. شما می توانید یک پلیور یقه اسکی را درست همانند یک پیراهن زنانه در زیر جلیقه بافتنی با پارچه ای خود بپوشید. این ترکیب به همراه یک شلوار و یا دامن می تواند بسیار زیبا و افسونگر جلوه کند.

  1. بدون صرف وقت، شیک و زیبا شوید:

اگر شما هم یک فرد تنبل در امر پوشیدن لباس و وقت گذاشتن در امر انتخاب آن ها هستید، بهتر است این قسمت را با دقت بیشتری بخوانید. یک پلیور با یقه ایستاده بپوشید، شلوار گشاد با پاچه هایی که تا مچ می رسند به پا کنید و آن گاه یک کت یا بلیزر اورسایز را روی آن بر تن کنید.

برای داشتن حالتی جسورانه تر می توانید از کت یا پالتو چرمی زنانه نیز استفاده نمایید.

  1. خانمی و رسمی جلوه کنید:

برای آن دسته از بانوانی که عاشقان دامن زنانه به حساب می آیند، پیشنهاد ویژه ای داریم. یک جفت چکمه زیبا را با ساق های بلند انتخاب کنید و به همراه دامن کوتاه زنانه ای که دارید به پا کنید. آن گاه پلیور یقه اسکی خود را بپوشید. به طوری که انتهای آن روی دامن شما برگشته شده و کمر دامن شما پوشیده شده است.

به یاد داشته باشید شما می توانید از انواع مدل های دامن نظیر

استفاده نمایید.

  1. رسمی و کلاسیک

درست است که یک لباس کلاسیک می تواند در هر استایلی به زیبایی مورد استفاده قرار گیرد اما همه ما به خوبی میدانیم آن جایی که به خوبی دیده می شود همان سبک کلاسیک و در کنار خانواده خودش است. یک کت و شلوار و یا یک کت و دامن زیبای کلاسیک را می توانید به همراه یک پلیور با یقه ایستاده یا همان یقه اسکی بپوشید. آن گاه تغییر را احساس کنید.