مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور مشکی

پلیور مشکی یک لباس کاملا متفاوت است. زیبایی، شیک بودن و کاربردی بودن این لباس سبب تمایز آن و البته ضرورت وجود آن در کمد لباس هر آقا  یا خانم شیک پوش است. به اعتقاد ما در فروشگاه اینترنتی دیبامد، یک پلیور زنانه و یا مردانه آن هم به رنگ مشکی باید دم دست شما قرار گرفته باشد تا بتوانید به آسانی و با اطمینان کامل خانه را به قصد رفتن به بیرون از منزل ترک کنید.

این لباس زیبا را می توانید به هر صورتی و با هر رنگ دلخواهی ست کنید. تنها مسئله موجود پوشیدن آن به صورت شیک و مدرن است. اگر می خواهید دست به خرید اینترنتی یک پلیور مشکی بزنید، بهتر است راهنمایی  که در ادامه آورده شده است را مطالعه نمایید.

نحوه استفاده و نگهداری از پلیور مشکی

به یاد داشته باشید که یک پلیور مشکی اگر به درستی پوشیده شود می تواند یک استایل بی نقص و بینظیر را برایتان به ارمغان بیاورد. در این جا چند نکته برای نحوه استفاده از این لباس آمده است.

کیفیت را در رتبه نخست بگذارید

پلیور مشکی تا حدی می تواند چشمگیر باشد که کیفیت و یا عدم آن موجب بالا رفتن و یا پایین آمدن ارزش استایل شما می گردد. در نظر داشته باشید که کیفیت مطلوب یک پلیور مردانه خود به تنهایی می تواند یک کالای لوکس به حساب آمده و کل ظاهر شما را به سطح بالاتری ببرد تا آن جا که پوشیدن یک شلوار مردانه معمولی تر در کنار آن چندان به چشم نیاید.

ترمیم یک ژاکت خود چندان حرفه ای نیست

اگر ژاکتی دارید که بسیار خوش ایست و شیک است، از تعمیر آن در اثر گلوله شدن نخ ها و یا در رفتن دانه های بافته شده آن جدا خودداری کنید. یک پلیور مشکی در میان لباس های شما درست شبیه به چشم استایل شما است و در نگاه اول به نظر مخاطب می آید. کافیست از پلیور خود به خوبی مراقبت کنید تا بتوانید از آن به مدت بیشتری استفاده کنید.

گشاد شدن، تنگ شدن یک پلیور مشکی به سرعت به چشم می آید و نمی تواند از چشم ها مخفی بماند و سعی کنید در شستشوی پلیور های خود دقت لازم را داشته باشید تا با این موارد روبرو نشوید.

مرتب بپوشید

اگر می خواهید در زیر پلیور خود یک پیراهن بپوشید، آن را به صورت مرتب بپوشید. اگر می خواهید کژوال و غیر رسمی بپوشید، شلوار جین خود را به صورت مرتب بپوشید. و در کل دامن زنانه و یا هرچیز دیگری که می خواهید با آن بپوشید، مرتب بپوشید.

آستین و یقه پلیور خود را به درستی انتخاب کنید

اندازه، رطوب و مدل آستین ها و یقه یک پلیور مشکی خیلی حساس تر از موارد مشابه در یک پلیور قرمز است. سعی کنید با دقت این موارد را انتخاب کنید تا به استایل شما لطمه ای وارد نگردد.

انتخاب رنگ دیگر

به یاد داشته باشید که پوشیدن لباس های دیگر با رنگ های دیگر می تواند از این رو مهم باشد که دیگر تنها آن رنگ است که در ظاهر شما دیده شده و مهم است که به شما بیاید.