مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور قرمز

اگر شما هم به این می اندیشید که چگونه یک پلیور قرمز رنگ را برتن کنید، این مقاله دیبامد برای شما نوشته شده است. مهم ترین سوالی که شما در اینجا پاسخی برای آن خواهید یافت این است که با پلیوری به رنگ قرمز چه چیزی می توانیم بپوشیم. عموما خانم ها و آقایان در هنگام خرید پلیور مردانه و یا زنانه خود به این فکر می افتند که می توانند آن را با کدام یک از لباس های خود هماهنگ کنند؟

راهنمای پوشش پلیور قرمز

ما در اینجا می خواهیم به شما نشان دهیم که یک پلیور بافت و یا پشمی قرمز رنگ را چگونه می توانید به زیبایی بر تن کرده و از آن در ساعت هایی که سر کار هستید، در آخر هفته به مهمانی می روید، و شب ها می خواهید برای قدم زدن به خیابان بروید استفاده کنید.

  1. برای رفتن به سر کار

همه ما فکر می کنیم یک پلیور قرمز نمی تواند لباس مناسبی برای مواقعی باشد که می خواهیم به سر کار برویم. در واقع این حرف چندان درست نیست. اگر شما در محیطی مشغول به کار هستید، که افراد عموما استایل کژوال هوشمند را انتخاب کرده اند و به طریقی در عین راحت بودن می خواهند رسمی هم باشند. بنابراین بهترین کار انتخاب یک شلوار رسمی به همراه این پلیور غیر رسمی است.

سعی کنید به همراه آن یک شلوار خاکستری رنگ با کفش های مشکی بپوشید. بانوان می توانند کفش زنانه ای به رنگ مشکی و پاشنه متوسط به همراه کم ترین مقدار اکسسوری نظیر گردنبند و گوشواره و دستبند بر تن کنند.

  1. برای استفاده روزانه

در واقع از خوبی های پلیور قرمز این است که رنگی شاد، جذاب و فوق العاده گیراست. شما می توانید از آن در استایل روزانه خود نیز استفاده کرده و به راحتی از داشتن یک تیپ کژوال لذت ببرید. برای این منظور ما به شما شلوار زنانه (همچنین شما می توانید از سرهمی زنانه جین هم استفاده کنید.) و مردانه جین را پیشنهاد می کنیم.

  1. برای رفتن به مهمانی 

برای رفتن به یک مهمانی مثل شب یلدا، پوشیدن پلیور قرمز بسیار مرسوم و معمول شده است. اگر به دنبال یک لباس هستید که بتوانید آن را در سایر مهمانی های خود پوشیده و لذت ببرد، قطعا انتخاب بلوز مردانه  و زنانه قرمز رنگ انتخاب مناسبی است.

به عنوان یک خانم شیک پوش می توانید، این پلیور زنانه  زیبا را به همراه یک دامن پلیسه مشکی و صندل زنانه تزئین شده با سنگ و مروارید، کیف زنانه ای به رنگ مشکی و حداقل اکسسوری ها استفاده کنید. و همچنین آقایان نیز می توانند پلیور مردانه خود را به همراه یک شلوار مردانه مشکی رنگ بپوشند. شما می توانید از یک پیراهن مردانه سفید که یقه و آستین های آن از زیر پلیور نمایان شده است، چهره ای هوشمندانه تر و استایل دقیق تری از خود به نمایش بگذارید.

حالا وقت آن رسیده است که با فراغ خاطر به انتخاب و خرید پلیور قرمز رنگ خود پرداخته و از داشتن یک بلوز منحصر به فرد و جذاب در کمد لباس خود لذت ببرید.