مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور زنانه کلاه دار

از آن جایی که می خواهیم یک استایل خیابانی و یا اسپرت را امتحان کنیم، بسیار طبیعی است که به خرید یک پلیور زنانه کلاه دار روی آوریم. شما می توانید این پلیور های کاربردی را در روز هایی که هوا سرد شده است بر تن کنید و به راحتی از سرما خوردن خود و سرد شدن ناحیه گردن و گوش و سر خود جلوگیری کنید.

این لباس زنانه زیبا مدتی است که جزء جدای ناپذیر کمد لباس ان ها شده است. این موضوع از آنجایی است که این لباس تنها برای سرد کردن در هنگام ورزش مورد استفاده قرار نمی گیرد. می تواند به خاطر شکل و طراحی ای که دارد به دیگران این احساس را منتقل کند که شما به عنوان یک پوشنده قصد دارید بگویید راحتی را به همه چیز ترجیح  می دهید و کلا بیخیال همه چیز هستید.

راهنمای پوشش پلیور زنانه کلاه دار:

پلیور زنانه از آنجایی که سبک و کاربردی است می تواند در روز های سرد پاییز و زمستان و اوایل بهار بسیار کاربردی و مفید باشد. به این ترتیب می توان شاید نمونه های کلاه دار ان ها می تواند از جذابیت بیشتری به دلیل متنوع بودن برخوردار باشد. شما می توانید با خواندن استایل هایی که در ادامه می آید به نحوه استفاده از این مدل پلیور ها که اصطلاحا به ان ها ” هودی” (hoodie) گفته می شود، آشنا شوید.

  1. لباس های بافتنی با پلیور کلاه دار:

تصور کنید که هوا بسیار سرد شده است. شما می خواهید یک استایل خیابانی و زیبا داشته باشید. کافی است وی هودی خود یک ژاکت زنانه و یا یک بلیزر زیبا و اورسایز را بپوشید. به این ترتیب می توانیم بگوییم خیالتان از بابت سرما راحت می شود.

  1. سبک پاپ پانک را امتحان کنید:

برای رسیدن به سبک های مختلف نیازی نیست راه دوری بروید. شما می توانید یک پلیور زنانه کلاه دار را که بهتر است به رنگ مشکی هم باشد بر تن کرده و با قطعات دیگری که از سبک پانک الهام گرفته است، بر تن کنید. یک دامن چهارخونه زنانه را به همراه کمربند بپوشید و روی هودی خود کمر آن را جمع نمایید. می توانید چند مدل چکمه ساق بلند رزمی را به این پوشش اضافه کنید و ظاهر خود را تکمیل نمایید.

  1. یک شلوار پر رنگ بپوشید:

اگر می خواهید در مهمانی های دوستانه ای که در فصل پاییز برگزار می گردد، با سبک کژوالی که انتخاب کرده اید بدرخشید می توانید به این صورت عمل کنید:

یک شلوار بلند را به همراه یک کفش پاشنه بلند بپوشید و یک هودی یا همان پلیور زنانه کلاه دار خود را برتن کنید. برای کاردرستی بیشتر باید هودی خود را به رنگ سفید یا طوسی روشن و شلوار خود را از رنگ های پررنگ تیره یا روشن انتخاب کنید.

  1. یک بلیزر به همراه هودی:

ترکیب منحصر به فرد و جذابی که هیچ گاه قدیمی نمی شود و از مد نمی افتد، همین ترکیب فوق العاده است. این استایل فوق العاده شما را در هر سنی که هستید کمی جوان تر نشان داده و به دیگران نشان می دهد که چقدر به حس و حال دخترانه ای که در خود دارید احترام می گذارد.