مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور زنانه دستباف

بافندگی و استفاده از انواع پلیور زنانه دستباف یکی از بخش های اساسی در فرهنگ پوشش مردم به وبه خصوص زنان در سراسر جهان بوده است. طراحان بسیاری مانند کوکو شانل همواره به دلیل راحتی و سبکی فوق العاده ای که انواع لباس بافتنی از جمله ژاکت و پلیوز زنانه در بر داشته اند، از آن ها در ارائه کالکشن های خود استفاده می کردند.

درست است که امروه لباس های بافتنی از جمله پلیور و پالتو زنانه با استفاده از ماشین آلات صنعتی بافته می شود، اما در نهایت آن برازندگی و شیک بودن پلیور های دست ساز و دستبافت را ندارند.

جالب است بدانید ویژگی هایی وجود دارد که می توانند به عنوان مثال یک پلیور زنانه دستباف را با نمونه ماشینی آن متمایز کرده و به آن برتری بخشد. شما در این مقاله سایت فروشگاهی دیبامد ضمن خرید راحت و مناسب  پلیور زنانه دستباف که توسط بافندگانی از سراسر ایران تهیه شده اند، می توانید با مزایای استفاده از آن نیز آشنا شوید.

مزایای پلیور زنانه دستباف:

اگر می خواهید به یک سفر بروید قطعا به یک پلیور برای گرم نگه داشتن خود نیاز خواهید داشت. این لباس زنانه می تواند مزایای منحصر به فردی داشته باشد  و ان را به یک همراه منحصر به فرد برای شما در طول سفر  تبدیل کند. اما نمونه هایی از ان که تنها با هنر دست و ممارست یک بافنده تهیه شده اند، از آن جایی گران تر هستند که می توانند مزایای بیشتر و مفید تری را ارائه دهند. این مزایا عبارتند از:

راحتی بسیار:

همواره گرمی و راحتی دو ویژگی اساسی در انتخاب پلیور ها و انواع ژاکت زنانه به حساب می آیند. اما کیفیت بافت و دوخت درزها می تواند نقش زیادی در افزایش و یا کاهش این ویژگی ها داشته باشد. اما در مدل ها و نمونه های دستبافت شما می توانید این دو ویزگی را به وضوح پیدا کنید. از آن جایی که درز های لباس کاملا متناسب با قطعات بافته شده است و دقت بافنده در انتخاب نخ می تواند گرمی بیشتری برایتان به ارمغان بیاورد.

شیک بودن:

همچنان شیک بودن موضوعی است که لباس های بافته شده صنعتی در مقابل لباس هایی همچون پلیور زنانه دستباف، حرفی برای گفتن ندارند. از آن جایی که این لباس های دستباف کاملا متناسب با اندام شما طراحی می شود می تواند به شما ظاهری شیک و متناسب را ارائه دهد.

شما می توانید ژاکت خود را به همراه سایر آیتم هایی نظیر دامن زنانه یا شلوار جین برتن کنید.

دوام و ماندگاری بالا:

کارهایی که با دست بافته می شود از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. به عنوان مثال یک پلیور دستباف زنانه، سهل انگاری و خطای ماشین آلات صنعتی را در هنگام برش و دوخت ندارند و کاملا متناسب با اندام شما هستند. از این رو است که شما می توانید روی ماندگاری و کیفیت کارهای دستبافت حساب ویژه ای باز کنید.

انتخاب رنگ، نخ و سایز متناسب با سلیقه شما:

هیچ کس دوست ندارد که لباسی بپوشد که ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • رنگ نامناسب
  • نخ کم دوام و نازک
  • سایز بزرگ و یا کوچک تر از سایز خود

لباس های دستباف علاوه بر نداشتن ویژگی های بالا، از آن جایی که با دست بافته می شوند می توانند منحصر به فرد بوده و نمونه ای تکرار ناپذیر باشند.