مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور زنانه جدید

یکی از مواردی که در ترند های پلیور زنانه جدید به نظر می رسد، استفاده از رنگ های متفاوت و سرزنده است. به عنوان مثال ترکیب رنگ هایی چون آبی کاربنی به همراه مشکی، استفاده از رنگ سبز فسفری با آجری و صورتی و قهوه ای. همان طور که می بینید در یک طرف این آیتم ها رنگ هایی قرار گرفته است که کمی نامتعارف اند و در طرف دیگر رنگ هایی هستند که می توانند به عنوان رنگ های کلاسیک پاییز و زمستان مورد استفاده قرار گیرند.

نحوه ترکیب رنگ صورتی و قهوه ای برای پلیور زنانه جدید:

تصور کنید که می خواهید از میان رنگ های بیان شده در بالا صورتی و قهوه ای را با هم دیگر بپوشید. در ابتدا شاید هیجان زده باشید که چگونه می توان این جفت رنگی را که ممکن است در وهله اول به ذهن شما خطور هم نمی کند با هم دیگر بپوشید. اما خوب است بدانید که این رنگ ها بسیار جالب و پوشیدنی هستند. رنگ های خاکی که می توان نمونه هایی چون

  • قهوه ای
  • شتری
  • کرمی
  • کالباسی
  • نسکافه ای
  • و…

را مثال زد، از رنگ هایی هستند که ترند شده اند. پس جای نگرانی نیست که شما در مسیر درستی در رابطه با انتخاب رنگ قرار گرفته اید.

بیایید چند ترکیب رنگ صورتی و قهوه ای را با هم دیگر بررسی کنیم.

چرا صورتی بپوشیم؟

انتخاب یک پلیور زنانه جدید آن هم به رنگ صورتی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. صورتی رنگی است که شادی، عشق، هیجان و سرزندگی را فریاد می زند. از طرفی انتخاب این رنگ می تواند در کالیته رنگ های زنانه و دخترانه بسیار جذاب باشد. شما با این رنگ می توانید اعتماد به نفس و جسارت خود را نشان دهید. همچنین می توانید با انتخاب های درست خود، با کمک این رنگ بدرخشید.

چرا قهوه ای بپوشیم؟

رنگ قهوه ای می تواند به عنوان رنگ اصلی و پایه کمد لباس زنانه مورد استفاده قرار گیرد. زیرا رنگی است که می تواند تقریبا با همه رنگ ها مطابقت پیدا کند. نمونه ای از شیک بودن و ظریف بودن همراه با ظاهری کلاسیک را با خود دارد. این رنگ می تواند هم در استایل های خنک و هم در ترکیب لباس های مدرن مورد استفاده قرار گیرد. آرام، ظریف و پیچیده است. می تواند بسیار جالب باشد و با آن  می شود گزینه های بی شماری را امتحان کرد.

برای استایل روزانه:

با پوشیدن یک پلیور زنانه جدید صورتی رنگ به همراه یک پالتو زنانه قهوه ای رنگ یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید به عنوان استایل روزانه مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید از یک کیف زنانه صورتی رنگ نیز به همراه این آیتم ها استفاده کنید.

رسمی و یا مجلسی:

برای یک شب که می خواهید شیک به نظر برسید، یک پلیور زنانه جدید را با دامن زنانه کوتاه صورتی و یا همراه با یک کت صورتی رنگ بپوشید. آن گاه یک کیف قهوه ای رنگ به دست بگیرید و کفش پاشنه دار یا چکمه ساق بلند چرمی بپوشید.

ساده و راحت:

اگر چندان از پیچیده بودن خوشتان نمی آید، یک مدل ساده از پلیور زنانه جدید را انتخاب کنید و تنها آن را به رنگ صورتی انتخاب کرده و باقی آیتم ها را قهوه ای انتخاب کنید. این کار را می توانید به صورت برعکس هم انجام دهید.